Vylepšení hry DayZ sloučením základní hry s DLC Livonia

Miroslav Žák – 20/05/2024

Bohemia Interactive s potěšením oznamuje, že 27. května dojde ve světě DayZ k významnému vývoji, a to díky sloučení základní hry s DLC Livonia. Tato ambiciózní změna, vydaná jako součást Redux Update 1.25 si klade za cíl nově definovat a dále obohatit herní zážitek sloučením obsahu obou produktů do sjednoceného projektu. Všichni současní majitelé základní hry DayZ obdrží DLC Livonia zdarma.

Spojení DayZ a Livonia představuje důležitý krok ve strategii vývoje hry, která byla navržena tak, aby zefektivnila portfolio DayZ a zároveň výrazně zvýšila hodnotu, kterou poskytuje hráčům. Přestože mapy základní hry a Livonie zůstanou oddělené, budou nyní koexistovat pod střechou jednoho sjednoceného produktu.

Vylepšení hry DayZ sloučením základní hry s DLC Livonia

Tato verze, která je k dispozici za 49,99 USD/47,99 EUR/39,99 GBP, je sice za vyšší cenu oproti základní verzi, nabízí však lepší hodnotu než samostatný nákup základní hry a DLC Livonia. Navíc, jako projev uznání za trvalou podporu naší komunity, všichni stávající vlastníci základní hry DayZ obdrží DLC Livonia bez dalších nákladů.

Před měsícem jsme vydali obsáhlý experimentální článek a FAQ , abychom připravili DayZ komunitu na přechod. To bylo provedeno proto, aby se zajistilo, že všichni hráči budou dobře informováni o nadcházejících změnách a budou si moci nadále užívat DayZ bez přerušení. Ode dneška (20. května) navíc již nebude možné zakoupit DLC Livonia samostatně.

Abychom oslavili tuto událost a nabídli novým hráčům příležitost se připojit, s potěšením oznamujeme nadcházející speciální slevu na Steamu. DayZ bude k dispozici za sníženou cenu od 22. do 26. května. Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost!

Miroslav Žák

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.

Související články