Článek

Ve Vigoru začíná sedmá sezóna

Vývojáři z největšího českého herní studia Bohemia Interactive oznamují důležitý update pro konzolový shoot-and-loot hit Vigor. Sedmá sezóna s podtitulem Mercenaries do hry přinese nové zbraně a vybavení nebo odemknutelné východy. Potěší také stabilnějším chodem na všech platformách, naopak ale nepotěší hráče vyznávající „campování“, kterým teď hrozí zásah minometnou palbou. Update Season 7: Mercenaries je k dispozici pro hráče na konzolích Xbox, PlayStation a Nintendo Switch již od dnešního dne.

Speciální trailer k update Vigor Season 7: Mercenaries:

Kdo jsou Mercenaries?

Mercenaries (žoldáci) jsou ostřílení bojovníci, které vždy najdete v epicentru nejprudších bojů. Na hlavu hráčů, kteří se v poválečném Norsku odváží campovat, dokážou seslat spršku smrtící minometné palby. Do akce si s sebou přináší také sadu nových zbraní. Posílený arsenál si hráči užijí v herním módu Shootout, v módu Encounters zase prozkoumají nové taktické možnosti díky zavedení otevíratelných východů.

Update Vigor Season 7: Mercenaries přináší:

   1. Battle Pass – Season 7: Mercenearies
   2. Otevíratelné a uzamykatelné východy
   3. Minometné údery na campující outlandery
   4. Nové zbraně v módu Shootout: Pistole B93 Raffica, Kulomet M60E3, Brokovnice La Chiave 12
   5. Nový widget pro výběr munice do zbraní
   6. Mód Shootout nyní používá stejné mechaniky v režimu diváka jako ostatní herní režimy
   7. Návrat mapy Fiske Fabrikk

Vigor Season 7: Mercenaries

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře(0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat