Status studia
Neaktivnícz
Působení studia
2005 > 2009

SHD Technologies

Popis studia
Vlastní popis studia SHD Technologies z roku 2005: Jsme nezávislá skupina lidí, kteří chtějí pouze vlastními silami vyvíjet špičkovou hru. Naším cílem je vytvoření hry, jež bude po technické i grafické stránce srovnatelná s nejlepšími světovými komerčními tituly a minimálně v několika věcech je i překoná.

Chceme být projektem otevřeným a proto ve svých řadách vítáme všechny schopné lidi, kteří něco umějí a kteří jsou odhodlání něco dokázat. Žádné další podmínky členství v našem projektu nemá.

Podstatou naší práce je odhodlání a dobrovolnost. Jsme projektem nekomerčním a všichni naši členové pracují bez nároku na jakýkoliv honorář s vědomím, že jedinou naší odměnou bude výsledek jejich práce.
Hra kterou vytvoříme bude volně dostupná všem lidem, kteří o ni budou mít zájem. Okamžitě po dokončení bude k dispozici ke stažení na našich stránkách. To že nebude obsahovat žádný ad-ware, spy-ware ani nic podobného pokládejte za samozřejmost.

Naše hra si neklade za cíl, být hrou pro masového hráče. Snažíme se, aby obsahovala myšlenky a příběh, které v sobě doufáme budou mít jistou nadčasovost a osloví lidi ochotné naslouchat a přemýšlet. Hra bude velmi logicky náročná a poměrně složitá. Věříme ale, že Ti kteří budou schopni hru hrát náš záměr ocení.

Náš projekt vznikl v roce 2003 pod názvem ITA – Idea Technologies Art. Zakladatelem projektu je Martin Ungrád, který v současné době řídí vývoj herního engine a dalších podpůrných technologií a projekt z vlastních prostředků financuje. V roce 2005 se tým přejmenoval na SHDTechnologies.org a do vedení projektu vstoupil Kamil Mlčák, který byl do té doby hlavním grafikem a dnes má na starosti kompletní uměleckou stránku celého projektu.

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat