Vývojářské studio
SHD Technologies
Předpokládané vydání
2010
Distributor
Freeware
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne
Značka hry

Popis hry

Mluvíme-li o „projektu“, musíme vzít v úvahu celou dosavadní práci týmu SHD Technologies a jeho současné snahy. Spadá sem určitě dlouholetý vývoj enginu Eos, taktéž práce na menších hrách a prezentacích jako je například v současnosti vyvíjený „Neurofighter“ a hlavně ještě donedávna usilovně vyvíjená hra „Lands Of The Light“, kterou jsme dočasně pozastavili. To vše se skrývá pod prostým slovem „projekt“. Proč to ale takto seskupovat? Proč mluvit o jednom velkém projektu místo o několika dílčích, naoko nezávislých, projektech? Především proto, že celá naše práce vždy spěla a stále spěje k jedinému cíli – vytvořit špičkovou hru, kterou pro nás ztělesňuje „Lands Of The Light“.

V „Lands Of The Light“ se snažíme ukázat, jak by mohl vypadat vesmír za 11 milionů let. Vesmír, kde lidstvo už dávno vyhynulo a kde stále žijí lidské výtvory.

Hlavními hrdiny této hry jsou tvorové, pro které jsou stáří i smrt stejně tak cizí jako zloba či nenávist. Jejich intelekt je tak velký, že by si i nejchytřejší člověk, co kdy žil, ve srovnání s nimi připadal jako zmatené malé dítě. Jejich emoce nejsou podobné lidským, neboť už dávno neslouží jako prostředek k přežití, nýbrž jako další stupeň mysli. Nejsou zatíženi žádnými nemocemi lidského pokolení jako je víra v boha nebo boj o moc. Přesto jsou oni sami lidskými výtvory a lidí, kteří je kdysi stvořily si stále váží a vzpomínají na ně. Přesto, že už od prvního okamžiku věděli, že lidé jsou svým způsobem ubohými tvory, jímž není souzeno dlouhé existence, přesto jim vždy rádi sloužili a starali se o ně. Sledovali, jak se lidstvo po miliony let vyvíjelo, i jak ke konci své existence konečně dospělo.

Mnoho věcí, které v naší hře uvidíte je založeno na skutečných vědeckých teoriích a skutečných paradoxech, které ve vesmíru existují. Rozhodně zde neuvidíte žádné násilí, žádné zbraně ani žádné hrdiny. Pokud máte rádi sci-fi, rádi se učíte nové technologie a hlavně pokud rádi přemýšlíte, věříme, že se vám naše vyprávění bude líbit.

Fotogalerie

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.