Status studia
Neaktivnícz
Působení studia
2011 > 2018

Narrow Street Games

Oficiální stránky Facebook

Popis studia

Narrow Street Games je nezávislá skupina herních vývojářů s takovými úspěchy AAA ve svém portfoliu jako Silent Hill: Downpour, Mafia, Black nebo Hidden and Dangerous. Hlavním cílem je najít úzkou ulici (odtud jméno), nika, pokud chcete, mezi velkými ateliéry a poskytnout hráčům hry, které jsou atraktivní pro jejich netradiční přístup a nápady. První titul IN THE DEEP vytvořený pod štítkem Narrow Street Games je k dispozici v App Store pro iPhone, iPad a iPod Touch od 12. června 2013.

Štítky Narrow Street Games byly založeny dvěma vývojáři, kteří pracovali pro 2k češtinu více než 10 let na projektech jako Mafia, Hidden and Dangerous a další. Byli mezi zakladateli českého studia Vatra, které vytvořily Silent Hill: Downpour. Jen pár měsíců později se k nim přidali další dva členové týmu se stejnou vášeň pro hry. Tím byl úplný, a nyní – skládající se z programátora, designéra, grafiky a zvukaře – přichází s první hrou IN THE DEEP.

V roce 2018 se tým transformuje do nové studia WoodDog Games. Stále pracuje dál ve stejné sestavě.

Adresa

Brno

Kontakty

info@narrowstreetgames.com

Komentáře (0)

Nejsou k dispozici žádné komentáře.

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat