Aktivní
Česko
Aktivní
Česko

Bohemia Incubator

Typ studia
Inkubátor
Působení studia
2023

Popis studia

Bohemia Incubator je místem, kde se z dobrých nápadů stávají fantastické hry.  Bohemia Incubator umožňuje nezávislým tvůrcům her rozvíjet jejich hratelné prototypy a získat pomoc, kterou potřebují k přípravě svého titulu pro vydání na globálním trhu. Bohemia Incubator nabízí finanční podporu a vydavatelské služby originálním projektům s jedinečnou vizí. Vše, co potřebujete, je hratelný prototyp a touhu uspět.

„V tomto ohledu se vlastně vracíme ke kořenům. Rozhodli jsme se transformovat náš stávající projekt s názvem Bohemia Inkubátor, který doposud sloužil pro interní projekty Bohemia Interactive. Zkoumali jsme v rámci něj zajímavé koncepty a nové technologie a vyvíjeli hry mimo naše hlavní série. V jeho nové podobě nyní otevíráme Bohemia Inkubátor i třetím stranám, tedy nezávislým vývojářům, kteří pracují na zajímavých herních projektech, ale chybí jim potřebné lidské, technologické a finanční zdroje. Indie vývojářům a studiím, která chtějí spojit síly a do Bohemia Inkubátoru vstoupit, můžeme nabídnout více než 20 let zkušeností v oblasti vývoje her a špičkové know-how, stejně jako pomoc s QA, marketingem či publishingem. Pomůžeme dokončit a připravit jejich tituly pro uvedení na stále více kompetitivní trh. Podmínkou však je, že tyto projekty musí být minimálně ve fázi hratelného prototypu,“ říká Marek Španěl, zakladatel a CEO Bohemia Interactive.

Bohemia Incubator si klade za cíl rozvíjet a kultivovat nezávislou herní vývojářskou scénu v České republice a pomoci talentovaným vývojářům prezentovat jejich hry světu. Silica je zároveň prvním titulem, který z Bohemia Inkubátoru v jeho inovované podobě vychází.

Adresa

Bohemia Incubator

Kontakty

Krátké zprávy

Hra Silica vyšla v Early Access

Silica
Bohemia Incubator

Michael Petr – 03/05/2023

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.