Preview

Studená válka zavítá do Arma 3

Studená válka je obecně spojována především s mocenským soubojem USA a Ruska. V mnohem menším a často mnohem konkrétnějším provedení se ale střety odehrávaly všude na světě. Jeden takový potenciální střet zamíří na konci letošního dubna do vojenského simulátoru Arma 3. Fanoušci Studené války se v něm podívají na hranici mezi Východním a Západním Německem v 80. letech minulého století, kde bude jen na nich, jak naloží s mocenským uspořádáním.

V nejnovějším rozšíření pro populární taktickou hru se hráči ujmou jedné z částí znepřáteleného Německa. Kromě toho bude k dispozici i trošku překvapivě Dánsko, jako sice malá, ale efektivní vojenská síla. Střet Východu se Západem bude ve hře zastoupen singleplayerovou kampaní State Scarlet, v níž se hráči vžijí role vojína Klemmera, nováčka v západoněmecké armádě. Na Východě je pak čeká seržant Brandta, velitel první tankové divize. Autentičnost střetu doprovodí kompletně německy namluvené mise s možností zapnout si alespoň anglické titulky.

Pokud rádi hrajete Armu online, těšit se můžete na třináct kooperativních scénářů a čtyři herní módy, jimž vévodí netradiční deathmatch nazvaný Fashion Police, kde se týmy budou měnit v průběhu hry v závislosti na tom, jaké na sobě mají hráči oblečení! Šílené? Možná. Zajímavé? Rozhodně!

Součástí DLC je tudíž i různorodé oblečení pro obě válčící Německa a Dánsko, jedenadvacet zbraní a dvaačtyřicet nových nebo upravených vozidel. Severoněmecký Weferlingen z dílny Vertexmacht dorazí na Steam a do třetí Army 29. dubna.

Komentáře(0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat