Vývojářský deník

Secret War – Devlog #1

Slovenský tým Neutraworks právě usilovně pracuje na své hře Secret War.

Secret War si bere inspiraci v taktických takových strategiích ze série XCOM. (Tato série již dříve inspirovala i českou trilogii UFO: After….) Nicméně Neutraworks se rozhodli svou hru pojmout trochu realističtěji a její dění zasadili do 2. světové války. Nesetkáte se tak ani s mimozemšťany ani se zombies. Stát proti sobě budou vojáci, kteří budou často inspirováni reálnými postavami naší historie.

Projekt je stále docela daleko od vydání a autoři mají teprve první verze toho, jak by hra měla vypadat. O to zajímavější tak bude sledovat, jak se posouvají kupředu. První obrázky ze hry najdete v galerii níže.

Autoři se rozhodli vytvářet vývojářský deník, který můžete sledovat přímo na jejich stránkách a Youtube kanálu. Najdete ho ale vždy i na našich stránkách. Pohodlně se usaďte, první díl začíná níže. (PS: Video je v EN, ale můžete si zapnout SK titulky.)

Otec dvou dětí přes den a hráč přes noc.

Komentáře(0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat