Článek

S čím přijde Mindware?

Zde vám přinášíme úryvek s rozhovoru na http://www.phoronix.com o COLD WAR. V poslední otázce MINDWARE trochu naznačuje co plánuje v nejbližší době.

Phoronix: I když bylo Mindware studios založeno už v roce 2001, vaším zatím jediným titulem je Cold War. Jste schopen se s námi podělit o to, na kterých titulech vaše společnost v současnosti pracuje, a o nějaké tipy, co máme očekávat v budoucnosti?

P.R.: No, můžu vypustit jen velmi omezené množství informací. Samozřejmě, že pracujeme na Voodoo Nights, unikátní pokus dostat akční filmy s dvojicí parťáků do počítačové hry. …(něco o technologii, tohle ale nedám xD) Možná jste viděli nějaké screenshoty z Voodoo Nights na internetu, které tohle tak trochu ukazují. Nicméně teď už se snažíme být opatrní ohledně nevypouštění příliš mnoho o nadcházejících projektech, protože od té doby co jsme oznámili Voodoo Nights, se začalo objevovat překvapivě velké množství her s dvěma hlavními postavami, s vlastnostmi překvapivě podobnými těm v našich prezentačních letácích. Nic neříkám, snad je to jen shoda náhod, ale aspoň řekněme, že nyní už jsme méně povolní k uvolňování příliš mnoho příliš brzo.

Kromě Voodoo Nights jsme tvořili obsah navíc pro PS2 a PSP verzí jedné populární počítačové FPS a od začátku tohoto roku pracujeme na dalším novém projektu, který vypadá velice slibně, ale ani o tom teď nebudu nic říkat. Budeme ho prezentovat několika vydavatelům v soukromí na lipské GC, takže poté možná nakonec nějaké informace uvolníme.

Celý rozhovor zde!

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře(0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat