Článek

Nové FPS od Mindware

Jak jsem dnes již psal: „Mindware pracuje na zatím neohlášeném atmosférickém FPS. Ale my už nyní víme, že jde o původní koncept Painkillera 2, který Mindware připravoval pro vydavatele DreamCatcher, který nyní vlastní JoWooD. Tento projekt nebyl sice oficiálně ohlášen, ale vše nasvědčuje tomu, že Games Convention se tak stane.

A už dnes víme, jak se hra bude jmenovat. DREAMKILLER. Dokonce má hra už i vlastní stránky, kde je sice jen tematický obrázek, i tak se ale dá nasáknout atmosféra. Ve znaku je můra. A celé tomu dává sílu citát Alice Drake: „Doufám, že sny některých lidí se nikdy neuskuteční.

Před nějakým časem jsme měli tu čest uskutečnit rozhovor s nyní již bývalou hlavní designérkou Mindware Studios s Nikolou Matuškovou. Ta označila momentální projekt DREAMKILLER za jeden s nejambicióznějších projektů v ČR hned po MAFIA II. Na konci uvedla toto: „Víc zatím nemůžu říct, protože stále probíhá řada jednání o tom, jak se hra bude distribuovat atd. Každopádně doufám, že příběh Alice Drake chytne svojí nezvyklou atmosférou každého, koho už unavily další a další FPS z druhé světové s „ákáčkem“ v ruce .“ Takže teď musíme zase chvíli čekat. Doufejme, že nové informace nám Mindware Studios uvolní brzo.

Díky za informace: JackMAX

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře(0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat