Přítmí – návod

Miroslav Žák – 05/07/2017

Den 1.

Na štosu knih na psacím stole leží fotopapír, vezmi ho. Jdi do místnosti s umyvadlem a vem trochu vývojky a ustalovače. Pokud se ti podaří zhasnout, tak šňůra je pár centimetrů pod místem, kde byla zásuvka. Zásuvka místo nezměnila, tak do ní zastrč šňůru. Až se u tebe staví komisař, můžeš se vydat ven. Nejdřív si nech vyvolat film, pak znovu ven na místo činu, do třetice vyzvednout od Olinky film a naposled ukázat fotky na policii. Ve stolku pod mapou prohledej šuplík a vezmi film. Do horní části přístroje vedle bílého pláště založ film a zmáčkni přepínač. Prohlédni si fotky a na čtvrté fotce prozkoumej v levé části tajemný stín. Vpravo od mapy rozsviť červené světlo na maxikádinky, použij nejdříve chemikálie a poté fotopapír. Vznikne pracovní černobílá zvětšenina. Vypni červené světlo a běž na komisařství. Znovu si prohlédni fotky a na fotce úplně vlevo najdi sekyru a běž to oznámit komisařovi. Až si to doma důkladně promyslíš, jdi se ještě jednou juknout na místo činu. Vyjdi nahoru po schodech a doleva, do bytu paní Vovesné, která odemkne dveře od půdy. Na střeše jdi rovně, promluv si s panem Jánským a odveď ho k paní Vovesné. Prozkoumej okno a přelez k panu Liebermanovi. Prozkoumej lístek u telefonu a vezmi si papír s telefonními čísly. Použij telefon. Jdi ven a za doprovodu šišlajícího komisaře domů.

Den 2.

Vydej se k sanatoriu, které je na mapě v pravém horním rohu. Jdi dovnitř a ve dveřích vzadu si promluv se sestrou. Běž na místo činu a dole ve sklepě najdeš vedle kartičky s číslem jedna klíč a mezi jedničkou a čtyřkou rozbitý tenisák. Jdi na půdu a doleva, tam otevři amuletoklíčem dveře. Po kliknutí na lampu zadej JHWH (Jehowah). Jdi domů a oblékni si bílý plášť. Pak do sanatoria a použij papírek s čísly na dveře. Doma se podívej do zlatých stránek, najdi adresu Šale Haneka a vydej se za ním. Až najdeš jeho mrtvolu ve vaně, prohledej ho. Na ledničce seber klíče. Jdi ven a po rozhovoru s komisařem domů, kde bude čekat nezvaný host. Mezitím nastane večer a můžeš vyrazit na schůzku s Veou.

Den 3.

Místo ranního vyprošťováka jdi zkontrolovat Hanekovu poštu použitím klíčku. Běž sdělit své laické zhodnocení komisaři a použij papírek s SPZ na počítač. Vzhůru k Vojtíškovi, kde prohledej papíry na stole. V muzeu ještě prozkoumej podzemní garáže a jdi ke Kalimovi. Tam si přečti papírek v autě, prohlédni SPZ a použij tenisák na zámek kufru. Vylezeš v garážích pod muzeem, kde prozkoumej krabici.

Den 4.

Jdi doprava a rovně, zhruba uprostřed obrazovky najdeš foťák a film. Zajdi k Olince do fotolabu, stav se na komisařství, v baru a …

Untouchable

Miroslav Žák

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.