Stav hry

Vydánocz

Datum vydání

1999

Distributor

Score

Přítmí

 V archívu

Přítmí

Žánr hry

Adventura

Platforma

mac OSWindows PC

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ne


 1 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Hra Přítmí alias Twilight byla první českou vážnou adventurou, která vznikla v rekordně krátkém čase za podpory časopisu Score, díky čemuž se nám v ní představí hráčům známé tváře jako např. Jindřich Rohlík nebo Michal Rybka. Originální hudba a dabing podtrhávají výbornou detektivní atmosféru této fotoadventury, ve které prožijete 4 dny temné historie jedné vraždy ve stylu film noir.

Kdo dokáže rozlišit realitu od snu? Kde začíná a končí skutečnost? Každé vyprávění mění povahu toho, co se vypráví. Za fasádou obyčejných dní se možná skrývá jiný svět, jemuž nejsme s to porozumět a jehož existence je jiného řádu než skutečnost, jak ji známe. Mezi naším světem a světem za ním vede nejasná dělící čára, na které panuje přítmí. Není nikde; je mimo prostor a čas, a přece je ji možné překročit.

Nemyslete, že jen za pomoci složitých rituálů. Na opačnou stranu se můžete dostat i úplnou náhodou. Náhodou? Vy opravdu věříte na náhodu? Každý, kdo se pohybuje v přítmí, se vystavuje riziku, že se jednoho dne nalezne na opačné straně. Zdá se, že právě to se stalo jednomu fotografovi. Začalo to v jednom z těch dní, kdy si slunce vzalo dovolenou…

Oficiální stránky

pritmi-hra.cz

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Logo hry

Přítmí

Obálky

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry