Vydáno

V archivu Visiongame

Vydáno

V archivu Visiongame

Přítmí

Vývojářské studio
Numedia, Napoleon Games
Distributor
Score
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne
Značka hry
Engine
Titles
Audio
Interface

Popis hry

Hra Přítmí alias Twilight byla první českou vážnou adventurou, která vznikla v rekordně krátkém čase za podpory časopisu Score, díky čemuž se nám v ní představí hráčům známé tváře jako např. Jindřich Rohlík nebo Michal Rybka. Originální hudba a dabing podtrhávají výbornou detektivní atmosféru této fotoadventury, ve které prožijete 4 dny temné historie jedné vraždy ve stylu film noir.

Kdo dokáže rozlišit realitu od snu? Kde začíná a končí skutečnost? Každé vyprávění mění povahu toho, co se vypráví. Za fasádou obyčejných dní se možná skrývá jiný svět, jemuž nejsme s to porozumět a jehož existence je jiného řádu než skutečnost, jak ji známe. Mezi naším světem a světem za ním vede nejasná dělící čára, na které panuje přítmí. Není nikde; je mimo prostor a čas, a přece je ji možné překročit.

Nemyslete, že jen za pomoci složitých rituálů. Na opačnou stranu se můžete dostat i úplnou náhodou. Náhodou? Vy opravdu věříte na náhodu? Každý, kdo se pohybuje v přítmí, se vystavuje riziku, že se jednoho dne nalezne na opačné straně. Zdá se, že právě to se stalo jednomu fotografovi. Začalo to v jednom z těch dní, kdy si slunce vzalo dovolenou…

Série

Komentáře

Zdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.

Podobné hry