One-Hit-Kill bojovka Die by the Blade dnes vychází na Steamu a Epic Games Store

Michael Petr – 16/05/2024

One-Hit-Kill multiplayer bojovka Die by the Blade vychází dnes na platformách PC Steam a Epic Games Store s cenovkou 19,99 EUR. Konzolové vydání se chystá na říjen 2024.

 

 

Vyzvěte své soupeře v této brutální bojové hře 1v1. Ponořte se do „samuraipunk“ světa a vyzkoušejte celou řadu tradičních japonských zbraní, které určují vaše bojové pohyby. Vyhrávejte intenzivní taktické zápasy a staňte se mistrem v systému zabíjení na jeden zásah.

Die by the Blade je intenzivní bojová hra 1v1 bez tradičních health-barů, kde jediný dobře mířený úder rozhoduje o vítězství nebo porážce. Vyberte si z různých kombinací zbraní a postav a bojujte v neonem nasáklých městských uličkách nebo v kouzelných japonských lesích. Vezměte do rukou zbraně a utkejte se s přáteli v místním i online multiplayeru nebo si vyzkoušejte své schopnosti proti neznámým bojovníkům v hodnocených online zápasech.

Vítězství v těchto napínavých soubojích závisí na vaší schopnosti předvídat pohyby soupeře, účinně blokovat, vyhýbat se útokům a udeřit v rozhodující chvíli. V této hře opravdu není prostor pro žádné chyby.

Vyberte si svého oblíbence ze sedmi postav a přizpůsobte si jejich výzbroj podle svých představ díky bohatým možnostem přizpůsobení. Ačkoli se atributy jednotlivých postav liší, výběr zbraně je pro bojové pohyby klíčový. Klíčem k úspěchu je najít ideální kombinaci postavy a zbraně, která nejlépe odpovídá vašemu stylu boje.

Die by the Blade

Michael Petr

Otec dvou dětí přes den a hráč přes noc.

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.