Konzolový looter-shooter Vigor od Bohemia Interactive je dostupný na PC

Miroslav Žák – 16/05/2024

Bohemia Interactive s potěšením oznamuje, že jejich doposud exkluzivně konzolová hra Vigor je nyní k dispozici na PC. Multiplayerový looter-shooter se odehrává v drsném prostředí poválečného Norska a od svého představení před pěti lety oslovil více než 20 milionů hráčů na Xboxu, PlayStationu a Nintendu Switch. Vigor právě dnes vstupuje do předběžného přístupu na Steamu, přičemž plné vydání, včetně možností hraní napříč platformami, je plánováno do konce roku 2024.

Vigor pro PC je nyní k dispozici v předběžném přístupu, který je součástí balíčku Reinforcements Pack za 19,99 USD/19,99 EUR/16,99 GBP – prozatím pouze s možností soupeření s ostatními hráči na PC. Ti, kteří si balíček zakoupí, získají exkluzivní uniformu a herní titul, který je identifikuje jako jedny z prvních, kteří se připojí k Vigor na PC. Součástí balíčku je také výběr raritních zbraní a boosterů, které zajistí hladký start v náročném poválečném norském prostředí.

 

Během předběžného přístupu budou mít hráči na PC exkluzivní příležitost vyzkoušet si zbrusu nové mechaniky střelby, na které se vývojáři PC verze Vigor významně zaměřili. Tato přepracovaná mechanika bude konzolovým hráčům představena později v tomto roce.

Postup každého hráče bude po skončení předběžného přístupu vymazán, ale odměny z balíčku mu zůstanou.  Vigor pro PC bude následně dostupný v modelu free-to-play, stejně jako na konzolích. V pozdější fázi vývoje pak bude hra podporovat volitelný cross-play mezi všemi dostupnými platformami (PC, Xbox, PlayStation a Nintendo Switch).

Miroslav Žák

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.

Související články