Článek

Imperiums: Greek Wars představuje první rozšíření

Po letním vydání historické 4X/grand strategie Imperiums: Greek Wars, nadešel čas pro první rozšíření s názvem Imperiums: Troy.

Imperiums bylo velice dobře přijato médii i hráčskou komunitou (84% ze Steamových recenzí), a proto se tvůrci rozhodli dát toto DLC zdarma jako poděkování svým fanouškům. Majitelé původní hry mohou stahovat již teď.

Imperiums: Troy je malé taktické scenário zaměřené na poslední rok legendární války o Tróju. Řecké lodě obsadily moře a ostrovy co by kamenem dohodil od trojské pevniny a helénští vojáci se připravují na vylodění. Trójané zatím opevnili svoje pobřežní města v očekávání první vlny útoku.

Nasaďte si korunu pyšného a arogantního Agamemnóna z Mykén, moudrého Odyssea z Ithaky, statečného Ajaxe ze Salamíny, neporazitelného Achilla a jeho Myrmidonů, nebo čestného Priama a Hektora z Tróje, a zjistěte, jakou cestu vám předurčily bohyně osudu.

Tahle válka ale není jen o bitvách a prolité krvi. Do průběhu bojů mohou zasáhnout i olympští bohové, kteří podporují své oblíbence a škodí jejich nepřátelům.
Cílem těchto vedlejších událostí ale nejsou zásadní změny v průběh války, spíš na pozadí bitev vytváří příběhovou linku s menšími výhodami či nevýhodami pro tu či onu stranu, zatímco celý příběh zůstává věrný legendě o trojské válce. Jako vždy pokud jde o Imperiums, i tuto fíčuru můžete vypnout a soustředit se čistě na ostří svého meče a umění války.

Každý stát může dosáhnout vítězství jinou cestou a je tedy na vás, jak takhle legendární válka skončí!

Naši recenzi původní hry najdete zde.

Otec dvou dětí přes den a hráč přes noc.

Komentáře(0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat