Vývojářské studio
Lotus Innovations
Předpokládané vydání
22. prosince 2021
Distributor
Lotus Innovations
Procesor
Intel Pentium 4 processor or later
Paměť
2 GB RAM
Pevný disk
600 MB volného místa
Jazyk titulků
Jazyk dabingu
Jazyk rozhraní

Popis hry

World Wide Hack je MMO simulační hra o realistickém hackování a kybernetické bezpečnosti pro Web, PC a Mac. Nabouráš se do systému společnosti QuanTech, který byl záhadně narušen, a spolu s dalšími hackery odhalíš jejich tajemství při zkoumání experimentálních sítí otevřeného světa. Manipuluj se životy korporací a obyvatel hackováním jejich počítačů, sledujte důsledky svých činů a rozhodni se, zda chceš tento svět chránit nebo využít ve svůj prospěch.

Sbírej nejefektivnější hackerské a bezpečnostní nástroje, získej různé prostředky a vylepšuj jimi svůj počítač, abys mohl hackovat ostatní, manipulovat části sítě nebo vytvářet nejlepší webové stránky a nástroje, které pomohou jiným hackerům kým ty zbohatneš! Spolupracuj s ostatními, aby byly tvoje experimentální aktivity užitečné pro tvoji frakci a veďte spolu s nimi svět správným směrem.

Zjisti jak snadno dokáže někdo manipulovat s davem a jak silná, ale nebezpečná může být kontrola nad informacemi…
Hra je v „early access“ stavu, takže prosím ber na vědomí, že stále vyžaduje spoustu oprav, vylepšení, a že obsah a mechanika hry se v budoucnu ještě mohou měnit.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.