Vývojářské studio
Shader Mess
Předpokládané vydání
2024
Distributor
Shader Mess
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne

Popis hry

Klasická point-and-click adventura ze současné Prahy. Jako programátor a hledač pokladů Viktor Durand se vydáte na dlouhou a spletitou cestu za odhalením tajemství proslulého kata Mydláře. Úkol vám bude komplikovat jak sekta fanatických kultistů, tak i vlastní neobjasněná minulost a dědictví.

To, co vypadalo jako běžný večer s trochou kocoviny po vydařené party, se postupně proměnilo v jednu z největších záhad, jakým Viktor kdy čelil. S pomocí umělé inteligence ARNEAS (Artificial Neural Assistant) sleduje stopu neobvyklých artefaktů, které se náhle dostaly do pozornosti místní komunity hledačů pokladů. A když zjistí, že vlastní babička byla pravděpodobně zapletela do tajuplných událostí před padesáti lety, a začne dostávat výhružné vzkazy od kultu fanatických uctívačů katovských relikvií, rozhodne se všemu přijít na kloub. Podaří se mu odhalit tajemství proslaveného kata, vypořádat se s minulostí a zachránit vlastní budoucnost? Každé rozhodnutí může ovlivnit konečný osud.

Whispers of Prague je moderní point-and-click adventura viděná z vlastního pohledu. Klikejte na interaktivní body na obrazovce, sbírejte a používejte předměty, zkoumejte záhadné nápisy a starobylé pergameny. Získejte důležité i zcela všední informace pomocí dialogu s desítkami postav, na které během své cesty narazíte. Jste vybaveni batohem pro uchovávání předmětů, zápisníkem s automaticky zaznamenávanýmí poznámkami, a mobilním telefonem, kterým můžete volat svým kontaktům, přijímat zprávy všeho druhu (SMS, emaily, analýzy a reporty) nebo fotit důležité herní elementy.

Hra ukládá vaši pozici třemi způsoby – autosave, quick save, a manuální save do připravených slotů. Hra je rovněž vybavena podrobnou nápovědu včetně tipů, jak pokračovat v případě zaseknutí v příběhu.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.