Stav hry

Ve vývojicz

Datum vydání

2023

Distributor

Lever Man Interactive

Žánr hry

AdventuraNezávislé

Platforma

LinuxSteamOSWindows PC

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ano - Kooperativní režim


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Hra vypráví příběh o dvou bratrech Foxovi a Daxovi, kteří unikli krutému přepadení v jejich vesnici Isgana, z posledního lidského velkoměsta, které stálo v cestě temnému králi Bokriegovi, který ze zemí vysál veškerou barvu a svět zahalil temnotou. Tento cyklus se opakuje tak často, dokud zlo nevymizí z krajiny a to zlo, vždy vyvře za 18 let. Je čas tento cyklus ukončit jednou pro vždy.

Procházíte se se spoluhráčem skrz obrovský svět jménem Isgroid, plníte úkoly, řešíte hádanky, bojujete s temnými nepřáteli, odpočíváte u ohně, vaříte lektvary a hlavně kreativně zbarvujete celý svět.

Při tvorbě videohry jsme se inspirovali v titulech jako Kingdom Come: Deliverance, The Witcher 3, Dark Souls a It Takes Two, ale přesto jsme do hry vnesli svěží nádech a nápady, které hráče jednoznačně zabaví.

Armáda, která nebere konce!
Po cestě krajinou Isgroidu, se najdou i tací, kteří by hráčům nejradši chtěli něco sebrat, nebo hůř ublížit, či zabít.
Hlavním hřebíkem v patě vám bude právě Bokriegova armáda, podporovaná jeho rodinnými příslušníky, proto je nutné načerpat sílu a pořádně se vybavit a je pouze na hráči co si obleče a nastaví na postavu, od ponožek po helmu.

Zábavná kooperace, kde se stupňuje napětí!
Připravte se na kooperaci, kterou budete zbožňovat. Vyberte správné vybavení, taktiku a rychlost, obě postavy jsou originální ve svých vlastnostech, takže vždy dostanete něco jiného. Sbírejte svítivé perkové body, k tomu odemknutí skvělých schopností, poznámky všude po herním světě, míchejte lektvary, které vám dodají rychlost atd.

Technická konfigurace
Procesor
Intel Core i5-7500 nebo AMD Ryzen 5 1600
Paměť
8 GB RAM
Grafická karta
GTX 1050 nebo Radeon R9 380
Pevný disk
8 GB volného místa
Oficiální stránky

levermaninteractive.cz

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Logo hry

Welcome Color To World - Part 1

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry