Vývojářské studio
Dire Badger Studio
Předpokládané vydání
TBA
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne

Popis hry

Vranygrai je koncipována jako trilogie, která v celkové své velikosti zmapuje celý stát Velké Moravy. V první části se ocitáme v oblasti Poľany, navštívíme hradiště Kalamárka, Zvolen a okolní, časem zapomenuté usedlosti. Autoři se inspirují různými materiály, od archeologických podkladů až po beletrii, aby tak vytvořili věrohodný svět, který je kromě reálných historických výjevů plný i slovanské mytologie. Vedlejší příběhové linie jsou založeny na místních pověrách, příbězích a pohádkách. Ve hře se tak setkáte (a možná budete muset i bojovat) s dobře známou Polednicí, vodníkem ale i různými skřítky, jako je třeba Domovik, a mnoha dalšími.

A na co se můžete ve hře těšit?

  • Relativně malý, ale o to bohatší a kompaktní semi-open svět, který se nabízí k exploraci. Vývojáři se inspirovali staršími hrami, jako je například Gothic. Žádné vodění za ruku. Objevte skryté postavy a poznejte jejich příběh, možná tak narazíte na vzácnou odměnu.
  • Dynamický a živý svět, kde postavy, zvířata i mytologické bytosti mají různé vzorce chování ve dne a jiné v noci. Je vhodné dvakrát zvážit cestu do lesa za naprosté tmy!
  • Množství různých nepřátel. Postavíte se odpadlým Avarům, nepřátelským vojákům a hlavně bytostem, které nikdo neměl potkat.
  • Záživný bojový systém inspirovaný moderními hrami. Hrdina má k dispozici bohatý arzenál historických zbraní a zbrojí pro různé druhy útoků na blízko i na dálku.
  • Skill systém založený na mytologii. Na rozdíl od běžných smrtelníků budete jako slovanský kněz disponovat unikátními kouzly. Nebude možné využívat je příliš často, ale jejich dopad bude zásadní.
  • Lineární hlavní příběh plný bohatých dabovaných dialogů, zvratů a napětí. Zjistěte, kam vedou Volkhovy kroky, a co se skrývá za jeho minulostí.
  • Vedlejší příběhové linie s možností volby a ovlivnění průběhu plnění úkolu. Poznejte svět, ve kterém naši předkové žili, a legendy s ním spojené.

Hra je vyvíjena v Unity Engine a momentálně se nachází ve fázi early alpha.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.