Stav hry

Vydánosk

Datum vydání

2021 (18. února)

Distributor

Hipstersaurus Rex Apps

Žánr hry

Vědomostní

Platforma

AndroidiOS

Typ hry

Free to play

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Hra VIP Trip Trivia je inspirována cestováním. Nejedná se jen o jednoduchou kvízovou hru – jde o hru, kde kvízové úlohy, úkoly na styl oběšence, asociační pexeso, krásná paralaxová grafika či různorodost herních světů dotvářejí zážitek hráče a vylepšují nebo ověřují jeho znalosti a všeobecný přehled.

VIP Trip Trivia je hra, která se skládá z 9 světů, 28 bonusových levelů, 180 herních polí, které jsou tvořeny téměř 3 tisíci otázek a úkolů. Soubory hracích polí, které vytvářejí cestu napříč všemi světy, jsou tvořeny kvízovými otázkami, přičemž posun vpřed je možný v případě správného zodpovězení 3 ze 4 otázek na jednom poli. Za jednotlivé správné odpovědi získává hráč herní mince. Pokud hráč odpoví na všechny 4 otázky na poli správné, získává bonusovou herní minci. Herní mince může hráč využívat zejména na získávání pomůcek na své cestě. Za nesprávnou odpověď hráč ztrácí život, který se mu následně doplňuje 20 minut nebo ho umí získat prostřednictvím mikrotransakcí a videoreklam ihned. V případě, že hráč projde dané pole, nemůže se na něj vrátit a přejít ho znovu. Každé pole obsahuje hvězdičku, kterou hráč získá pouze v případě, že odpoví na všechny otázka pole bezchybně.

Oficiální stránky

hrai.it

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry