Vývojářské studio
DSI Softworks
Předpokládané vydání
2024
Distributor
Walker & Volf
Země vývoje
Typ hry
Multiplayer
Ne
Procesor
Intel i5-4590 / AMD Ryzen 5 1500X nebo lepší
Paměť
16 GB RAM
Grafická karta
NVIDIA GTX 1070 / AMD Radeon Vega 56 nebo lepší
Pevný disk
2 GB volného místa
Jazyk titulků
Jazyk dabingu
Jazyk rozhraní

Popis hry

Moderní textová ilustrovaná dobrodružná hra se systémem ovládání point & click. Stačí jen kliknout na interaktivní odkaz v textu a můžete prozkoumávat prostředí, používat a sbírat předměty a ukládat je do inventoráře. Důležitou součástí hry jsou i dialogy, díky kterým se dozvíte důležité (i nedůležité) informace, které budete potřebovat ke zdárnému dokončení hry.

Jednoho rána se Yax probudí ve vězení orbitální stanice s vymazanou pamětí. Neví, jak se tam dostal, neví, proč je zavřený v kriminále, a neví, k čemu slouží implantáty, které má v hlavě. Takže se dá udělat jen jediné: uprchnout z vězení… a pokusit se nezemřít v drsném prostředí vesmírné kolonie. Což bude celkem výzva, protože na orbitální stanici SAGA číhá nebezpečí na každém kroku: její distrikty se přímo hemží pouličními gangy, zdivočelými roboty, podrazáckými gaunery, záludnými hackery, šílenými neurochirurgy, dekadentně zvrácenými milionáři, kybernetickými kurtizánami a kanibalistickými kuchaři. A i když se Yaxovi podaří tímhle labyrintem technologického zločinu úspěšně prokličkovat, nemá ani zdaleka vyhráno: musí odhalit, v centru jaké temné záhady se to právě ocitl – a proč hrozí, že toto tajemství může zničit celé lidstvo.

Vydejte se do kyberpunkového světa, který napsali legandární čeští sci-fi autoři: Jiří W. Procházka, otec českého kyberpunku, autor románů o Kenovi Woodovi a Štěpán Kopřiva, autor epického Asfaltu, románu kde komando žoldáků obrátí Peklo vzhůru nohama.

Krátké zprávy

Česká hra Vesmír nezná vyvolených má demo

Dnes byla zveřejněna demoverze české textové hry s názvem „Vesmír nezná vyvolených,“...

Dnes byla zveřejněna demoverze české textové hry s názvem „Vesmír nezná vyvolených,“...

Vesmír nezná vyvolených
DSI Softworks

Miroslav Žák – 30/01/2024

Odkazy (2)

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.