Stav hry

Vydánosk

Datum vydání

2020 (22. června)

Vývojář

Bartoš Studio

Distributor

Bartoš Studio

Žánr hry

Strategie

Platforma

Windows PC

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ano - PVPSdílená/Rozdělená obrazovka


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Ur Game je verze Královská hra města Ur, je to pravěká hra, která je nyní starší než 4500 let. Vznika ve starověké mezopotámii a byla rozšířena do světa. Hra byla populární více než 2400 let. Hrajte jako pravěký bůh a vyjádřete svůj hněv nebo radost za získané emoční body. Hrajte proti AI nebo využijte místní nebo online multiplayer. Vypadá jednoduše, hráči musí k dosažení cíle použít strategii spojenou se štěstím.

Je to závodní hra, hráči musí dostat všechny své kameny do cíle a házet speciální čtyřstěnné kostky, posouvat kameny podle hodnoty hodených kostek. Hráč vyhraje, jakmile budou všechny jeho kameny v cíli. Na desce je 5 rozetových polí (květina), které poskytují další hod pro hráče, který na něj položil kámen. Jedno pole může být současně obsazeno pouze jedním kamenem. Hráč musí hodit přesné číslo, aby se dostal do cíle. V případě, že nejsou možné žádné pohyby v rozsahu hozené hodnoty kostek, hráč nebude pohybovat kameny a soupeř je na tahu.

Technická konfigurace
Procesor
Intel i3 or similar
Paměť
8 GB RAM
Grafická karta
nVidia MX130 or Radeon HD 6970
Pevný disk
700 MB volného místa
Oficiální stránky

bartos-studio.com

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry