Vývojářské studio
Room 205
Předpokládané vydání
2024
Distributor
Room 205
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne
Značka hry

Popis hry

Válka je zdlouhavá a národ na ni potřebuje více prostředků. Těžce pracující vězni na pokraji smrti jsou nejlevnějším způsobem, jak dosáhnout všech svých cílů. Mohou těžit rudy, sbírat skryté poklady, nakupovat a vylepšovat nové zbraně, ale hlavně musí přežít v těch zakázaných DOLECH. Tyto oblasti byly uzavřeny z dobrého důvodu. Hodně štěstí při přežití.

TĚŽ – ZABIJ – PŘEŽIJ
Zdroje se stávají stále vzácnějšími, a federace využívá všechny dostupné prostředky k jejich získání. Vězni jsou skvělým zdrojem levné pracovní síly, kterou je třeba využít. Dokážeš přežít v temných jeskyních, odolat radiaci a výzvám, které skrývají? Odhal celý příběh podzemního světa, ale hlavně přežij. Ty jeskyně byly zapečetěny z dobrého důvodu.

Hratelnost
The Shaft je příběhově zaměřený hororová střílečka odehrávající se v temných jeskyních. Kombinuje těžbu surovin, průzkum náhodně generovaných podzemních oblastí, nákupu nového vybavení a vylepšování zbraní. Během hry se odvíjí příběh a zvyšuje se obtížnost. Musíš být velmi tichý, protože hluk přitahuje nechtěnou pozornost.

Generované jeskyně jsou jako bludiště, kde je snadné se ztratit. Je nezbytné používat lano k navigaci, jeskyně skrývají bohatství pokladů, které musí být získány.

Monstra
Většina podzemních monster je citlivá na hluk. Některá jsou primitivní, zatímco jiná projevují lehký náznak inteligence. Každé monstrum má specifické chování a musíš být připraven na různé útoky, které mohou způsobit menší nebo dokonce smrtelná zranění.

Zbraně
Každá zbraň má své výhody a nevýhody. Některé jsou tiché, některé jsou přesné, zatímco jiné mají explozivní střely. Každá je vhodná na něco jiného. Každou zbraň lze vylepšit, a některé mohou mít speciální příslušenství. Nicméně není moudré spoléhat se pouze na jednu zbraň, protože až dojde střelivo, musíš vědět, jak využít všechny.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.