Stav hry

Ve vývojicz

Datum vydání

2022

Vývojář

Play By Ears

Distributor

Play By Ears

Šachová hra

Šachová hra

Žánr hry

Audiohra

Platforma

AndroidiOS

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Co se skrývá na pozadí zdánlivě banální šachové partie? Zavřete oči a vydejte se napříč pamětí a časem po stopách jednoho téměř zapomenutého lidského osudu.

Klára pravidelně usedá se svým ošetřovatelem k šachové hře. Pár tahů stačí k tomu, aby se začaly vracet staré vzpomínky a kdysi tak známé melodie. Můžeme se však na lidskou paměť zcela spolehnout?

Minulost nemusí být vždy taková, jak se na první poslech jeví. Následujte zvuk a pomozte Kláře odhalit vše, co se z jejích vzpomínek vytratilo.

JAK SE HRAJE?

Vlastní paměť nás může občas zrazovat, některé vjemy ji však mohou nečekaně oživit. Položte prst na displej telefonu a vsaďte na svůj sluch. Hudba a zvuky vás provedou Klářinými vzpomínkami a pomohou odhalit, co bylo dávno zapomenuto.

Zavřete tedy oči a nechte se vést zvukem. Šachová hra je speciálně uzpůsobena také pro nevidomý.

HLASY

Napínavému dramatu o boji s vlastní pamětí vévodí hlasy předních českých dabérů, mezi kterými nechybí Taťjana Medvecká, Igor Bareš nebo Jaroslav Plesl.

Klavírní melodie dotváří nostalgickou atmosféru příběhu, který se v kombinaci s precizním prostorovým zvukem stává svébytnou virtuální realitou.

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry