Vydáno

V archivu Visiongame

Vydáno

V archivu Visiongame

Polda 2 remástr

Vývojářské studio
Zima Software
Vydáno
12. prosince 2023
Distributor
Zima Software

Popis hry

Vraťte se s námi k nejznámějšímu případu bláznivého policisty Pankráce v podání Luďka Soboty. Hra byla kompletně ručně přepracována do moderního kabátku v širokoúhlém rozlišení 4K! Nová grafika Vám vezme dech! Přepracována byla i hudba, byli vylepšeny zvuky. Původní dabing byl zachován, ale byl vyčištěn. Navíc ke hře přidáme dodatek o tom, jak se stal Pankrác soukromým očkem. Tento dodatek vyjde nejpozději 1.5.2024 a všichni majitelé hry ho dostanou v rámci bezplatné aktualizace zcela zdarma.

Městečko Marsias je známé po celém světě jako místo vzniku revoluční technologie umožňující klonování lidské rasy. S rozvojem této technologie a jejího širokého uplatnění dochází k rozmachu celého města. Výroba klonů ve firmě „DNA revolution“ nabírá gigantických rozměrů a obchodníci prodávají naklonované osobnosti do celého světa. Tam působí jako dvojníci politikům či populárním umělcům, využívají se rovněž schopnosti naklonovaných vědců nebo válečníků a dalších. Městečko prosperuje, lidé tu žijí dobře. A právě v tuto chvíli se chystají na vyvrcholení roku – volbu své klonované Miss. Když v tom do jejich plánů vkročí zločin. Vydejte se po jeho stopách a zažijete nespočetná dobrodružství.

  • Dvourozměrná ručně malovaná stylizovaná grafika v širokoúhlém rozlišení 4K
  • Více než 40 herních obrazovek a stovky předmětů
  • Přepracovaná hudba a vylepšené zvuky
  • Možnost přepnout na původní grafiku a hudbu přímo ve hře
  • Hvězdný dabing – Luděk Sobota, Petr Nárožný, Jiří Lábus, Václav Faltus, Pavel Pípal, Valérie Zawadská a další
  • Herní doba 8-10 hodin
  • Pro záseky ve hře je přítomen návod
  • Rozšíření původního příběhu o novou kapitolu „Jak se stal Pankrác soukromým očkem“ (vychází 1.5.2024 v rámci bezplatné aktualizace)

Podpořit můžete na stránkách HITHITu.

Krátké zprávy

Ukázka celo-obrazovkových animací z Poldy 2 remástr

Polda 2 remástr
Zima Software

Miroslav Žák – 17/10/2022

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.