Vývojářské studio
Neronian Studios
Předpokládané vydání
2025
Distributor
Neronian Studios
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne

Popis hry

Middle Ages: Peasants & Knights je připravovaná středověká survival hra zasazená do otevřeného světa inspirovaného Evropou 14. století. Ponořte se do detailního craftingu založeného na skutečných historických metodách a zažijte tíhu i zadostiučinění realistického systému inventáře a pravého item managementu. Budete pracovitým farmářem, který pěstuje plodiny a chová dobytek? Nebo se vyzbrojíte a stanete se udatným rytířem bránícím království před nepřáteli a bandity? Craftěte, prozkoumávejte, obchodujte a naučte se přežít v drsném středověkém světě. Vybudujte si svůj život od základů a naplňte své ambice. Každý východ slunce přináší nová dobrodružství a příležitosti.

Klíčové mechaniky

  • Realistický inventář – Zažijte tíhu i zadostiučinění realistického systému váhy a inventáře. Najděte efektivní způsoby jak přesouvat zdroje.
  • Detailní crafting – Ponořte se do detailního craftingu inspirovaného skutečnými historickými metodami. Zpracovávejte suroviny a vyrábějte nástroje a zbraně.
  • Management zdrojů – Shromážděte přírodní zdroje a uchovejte je pro budoucí použití. Plánujte s předstihem a zajistěte si vše potřebné, než bude pozdě.
  • Rozmanité stavění – Přežívejte v malých přístřešcích, nebo s pomocí specializovaných a modulárních budov postavte vesnice a hrady a ovládněte celá území.
  • Pestré zemědělství – Pečujte o hospodářská zvířata a pěstujte různé druhy zeleniny, ovoce a obilí pro přežití, práci nebo obchod.
  • Herní svoboda – Každý východ slunce přináší nové výzvy. A jsou to vaše rozhodnutí, která mohou ovlivnit to, jak den skončí, až slunce zapadne.

Zatím žádné recenze, buď první!

0.0
Počet recenzí (0)

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.