Stav hry

Vydánocz

Datum vydání

2003

Distributor

ALTAR Interactive

Legendy Dračího doupěte

Legendy Dračího doupěte

Žánr hry

Textová

Platforma

JavaPocket PCSymbian

Typ hry

Freeware

Multiplayer

Ano -


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Legendou se může stát jen jeden!

Šíp předběhne meč,
Meč přeruší kouzlo,
Kouzlo spálí šíp.

Chceš se stát mocným hrdinou z fantastických příběhů Dračího doupěte? Hrdinou, který se dokáže zručně ohánět mečem, střílet z luku šíp za šípem nebo sesílat strašlivá kouzla? Hrdinou, který měří síly s ostatními, aby získal nehynoucí moc a slávu a nakonec se sám stal nesmrtelnou legendou? Pak je hra Legendy Dračího doupěteTM určena právě tobě!

Legendy Dračího doupěteTM je SMS hra pro všechny uživatele služeb mobilního operátora Eurotel od tvůrců klasické hry na hrdiny Dračí doupě. Hráč se v ní stává hrdinou, který se zlepšuje bojem s ostatními, aby se sám stal legendou. Pokud chceš měřit síly s ostatními hráči nebo samotnými tvůrci, neváhej a vytvoř si svou postavu!

Legenda Nového věku

Hráč, jehož úrovni se žádný jiný nevyrovná, se stane Legendou, shlížející shůry na pinožící se nováčky. Ale pozor, žádná legenda není věčná! Jakmile další dobrodruh dosáhne stejné úrovně, jenom boj rozhodne, kdo se stane novou legendou a kdo klesne do prachu zašlé slávy.

Povolání

Stát se legendou můžeš jako bojovník, hraničář nebo kouzelník. Bojovník se nejlépe ohání mečem, hraničář je ostrostřelcem z luku a kouzelník je nebezpečný v magickém souboji. Ať už dáš přednost kterémukoliv povolání, každá postava je schopná bojovat s mečem, střílet z luku i sesílat kouzla, ale jen jednu schopnost využívá s mocnějším efektem.

Výběr povolání je důležitý pro strategii boje. Vede-li úder mečem bojovník, vystřelí-li šíp hraničář nebo sešle-li kouzlo kouzelník, jsou jeho účinky vyšší, takže v případě úspěchu uberou protivníkovi o jeden život více. Pokud soupeři zvolí stejnou zbraň, jsou zraněni oba hráči. Patří-li zbraň k hráčovu povolání, zraní soupeře o jedna více, což může znamenat rozdíl mezi výhrou a prohrou.

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry