Vydáno

V archivu Visiongame

Vydáno

V archivu Visiongame

Last Train Home

Vývojářské studio
Ashborne Games
Vydáno
28. listopadu 2023
Distributor
THQ Nordic
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne
Procesor
3 GHz Quad-Core
Paměť
8 GB RAM
Grafická karta
Nvidia® GeForce™ GTX 1050-Ti (4GB) / AMD® Radeon™ RX 570 (4GB)

Popis hry

Vydej se na zoufalou misi skrze válkou zničenou nekonečnou pustinu. Tvým cílem je dostat československé vojáky domů obrněným vlakem, ale cesta, která vás čeká, je plná nebezpečí. Ve víru brutální občanské války mezi ruskou Rudou a Bílou armádou si musí tvoje jednotka zachovat bojeschopnost, přičemž se budeš muset starat o to málo zdrojů, které máte k dispozici, a za každou cenu udržovat dobrou morálku. Vyraz na cestu neutěšenou a nemilosrdnou sibiřskou krajinou, kde tě kruté mrazy a neúprosná příroda doženou až na hranici sil. Zásob je nedostatek a posádka je vyčerpaná, ale ty to nesmíš vzdát.

Během cesty ohniskem konfliktu tě obklopí hrůzy války. Osud tvé legie závisí na dovednostech několika klíčových vojáků při bitvách v reálném čase, které rozhodnou o výsledku mise. Musíš chytře volit taktiku a využít veškeré dovednosti, které máš k dispozici, abys ochránil své mužstvo a úspěšně zvládl příslušnou misi. Tvoje jednotky se díky pečlivému tréninku a zdokonalování stanou zkušenou a schopnou legií věrných společníků, bratrů a sester, připravených čelit všem výzvám, které se jim postaví do cesty.

Osud tvých spolubojovníků určí rozhodnutí, jaká během cesty uděláš. Tato mise, kterou inspirovaly historické události spojené s československými legionáři a jejich odhodláním vrátit se do nově vytvořené republiky po první světové válce, prověří tvoji odvahu a vůli přežít. Úspěšné dosažení cíle hry Last Train Home leží ve tvých rukou.

  • PUSŤ SE DO BOJŮ: Nasazuj svou jednotku a plň různorodé cíle v řadě misí v reálném čase, při nichž tě speciální bojové dovednosti, plánování a špičková taktika dovedou k vítězství.
  • ZLEPŠUJ VÝBAVU SVÝCH VOJÁKŮ: Zdokonaluj posádku odemykáním nových dovedností a získáváním lepší výstroje a výbavy – objevuj jejich příběhy, uděluj jim medaile a pomáhej jim dosahovat vyšších hodností.
  • STAREJ SE O POSÁDKU: Uděluj vojákům ve vlaku úkoly podle jejich nebojových rolí. Vyráběj předměty, ošetřuj zraněné a snaž se pozvednout morálku během svízelné cesty domů.
  • UPGRADUJ VLAK: Odhal plný potenciál obrněného vlaku tím, že budeš vylepšovat vozy a lokomotivu a dohlížet na důležité údržbové práce, které zajistí jeho pojízdnost.
  • CESTUJ PŘES SIBIŘ: Shromažďuj a vyměňuj zásoby, navazuj nová spojenectví a poraď si s každou krizí, která přijde, zatímco na rozhlehlých sněžných pláních Sibiře zuří občanská válka.
  • PONOŘ SE DO PŘÍBĚHU ZALOŽENÉHO NA HISTORICKÝCH UDÁLOSTECH: Hra Last Train Home představuje působivý příběh, který vykresluje zážitky československých legionářů a jejich statečného boje jménem sil států Dohody během první světové války.

Ocenění

VisionGame Awards

Rozhovory

Související články

Krátké zprávy

Last Train Home představuje první DLC zvané Legion Tales, který vyjde 1. února 2024.

Last Train Home

Miroslav Žák – 25/01/2024

Last Train Home uvádí český herní trailer

Ashborne Games uvádí český herní trailer k historické strategii Last Train Home...

Ashborne Games uvádí český herní trailer k historické strategii Last Train Home...

Last Train Home
Ashborne Games

Michael Petr – 03/11/2023

Last Train Home má nový příběhový trailer!

„Tentokrát jsme se pro trailer rozhodli použít herní artworky, které využíváme v...

„Tentokrát jsme se pro trailer rozhodli použít herní artworky, které využíváme v...

Last Train Home
Ashborne Games

Michael Petr – 04/08/2023

LAST TRAIN HOME – making of first trailer

Jak vznikal první trailer pro hru Last Train Home od brněnských Ashborne...

Jak vznikal první trailer pro hru Last Train Home od brněnských Ashborne...

Last Train Home
Ashborne Games

Michael Petr – 22/06/2023

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.