Vydáno

V archivu Visiongame

Vydáno

V archivu Visiongame

Kvádro

Vývojářské studio
Martin Bórik, Roman Bórik
Vydáno
2010
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne

Popis hry

Cílem této hry je postavit se plnou vahou (na výšku) s kostkami k východu z místnosti. Po hrací ploše se můžete pohybovat nakláněním a kutálením Kvádru. Naštěstí není možné z hrací plochy spadnout, ale nemusí být možné pokračovat v provádění tahů. Po projití jedné úrovně získáte heslo do další úrovně, do které se pak dostanete přímo zadáním v nabídce.

Tlačítka slouží k odkrývání a skrývání políček v místnosti, což může pomoci při řešení problému, jak se dostat k cíli. Lehké tlačítko lze stisknout Blokem v libovolném směru, postoji a tvaru, ale těžké tlačítko je nutné stisknout pouze celou vahou Bloku (ve vzpřímené poloze).

Pokud Kvádr stojí na teleportačním čtverci, přesune se na jiný čtverec v místnosti. Přenesení se však aktivuje pouze tehdy, pokud na něm stojí celou svou vahou (na výšku). Rozdělovací čtverec funguje podobně jako teleportační čtverec, ale Quadro se v něm rozdělí na dvě malé kostky a každá se přesune na jiný čtverec v místnosti. Po rozdělení lze každou kostku ovládat samostatně a přepínat mezi nimi akčním tlačítkem. Pokud se kostky k sobě přiblíží tak, že se dotknou stěn, okamžitě se spojí.

Skleněné plochy jsou příliš křehké, a proto je kostka nemůže zatížit plnou vahou, když stojí vzpřímeně, ale může se po nich podélně kutálet. Naproti tomu vylité plochy vydrží jakoukoli zátěž pouze jednou, ihned poté se rozpadnou a zmizí.

Ke stažení

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.