Vývojářské studio
FridolinSlehacka
Vydáno
14. října 2020
Distributor
FridolinSlehacka
Země vývoje
Žánr hry
Typ hry
Multiplayer
Ne
Procesor
x86, x64 architecture with SSE2 instruction set support
Paměť
2 GB RAM
Grafická karta
NVIDIA 940MX
Pevný disk
1 GB volného místa
Jazyk rozhraní

Popis hry

Knightczech je dobrodružná 2D plošinovka, ve které hráč postupně prozkoumává jednotlivá zákoutí království v Euritii – od sluncem zalitých lesů přes válkou zdevastované kraje až po temné podsvětí.

Hra v současné době disponuje dvěma herními módy – „Klasickým“ módem a „Příběhovým“ módem.

Klasický mód:

V klasickém módu se hráč může postupně ponořit do každé ze tří hlavních oblastí Euritie s cílem pokořit připravené výzvy. Obtížnost se stupňuje společně s pokrokem do dalších úrovní oblastí.
Každá z oblastí disponuje jinými typy nebezpečí či nástrah. V tomto módu je vaším cílem najít a posbírat dávno ztracené meče Titánů z dávných věků za účelem odemknutí těžších úrovní. Tvá postava zde nemá žádné speciální schopnosti – proti nástrahám budeš mít jen svůj meč a zbroj.

Příběhový mód:

Jedná se o linii úrovní, která vás postupně provede skrz hlavní (ale i vedlejší) oblasti Euritie. Váš příběh začíná uprostřed války mezi dvěma silnými královstvími dominujícími Euritii. Jste jedním ze stovek řadových vojáků, pro které celá válka znamená pouze chudobu, utrpení a krveprolévání Vše se ale změní poté co jako jedni z mála přežijete zdrcující bitvu na nepřátelském území – tím pro vás začíná boj o přežití a hledání východiska, jak se pokusit změnit průběh již takto zničující a dlouhotrvající války.

V tomto režimu hry jsou pro hráče dostupné funkce jako inventář, vylepšování své postavy a schopností, obchodníci s ceným zbožím a předměty, skrytá místa s poklady v jednotlivých úrovních, různorodé nepřátelské jednotky včetně několika hlavních záporáků, dialogy s postavami, vyprávění příběhu a mnoho dalšího.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.