Stav hry

Ve vývojicz

Datum vydání

2021

Distributor

Lever Man Interactive

Žánr hry

Adventura

Platforma

Windows PC

Typ hry

Freeware

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Vítejte ve světě novinového tisku, ve které hrajete za redaktora a rozhodujete o tom zda se k vám dostala desinformace nebo ne.

Musíte si vybudovat reputaci, vydělat peníze a starat se o informace na malých papírcích. Protože vše co uděláte má svůj silný výsledek na mínění lidí, vaší rodiny a vašich zaměstnavatelů. Tato hra je 8-bit puzzle adventura, kde musíte dělat delikátní rozhodnutí podle informací, které získáte. Hra je nyní v hratelném demu na Windows PC.

Je hratelná na jakémkoli hardwaru, vše od toasteru po herní bestii, hra si na výkon povinnosti nenárokuje.

Jak se hra ovládá?

Užíváte pouze myš nebo touchpad pro ovládání objektů ve vaší kanceláři jako například skartovačka, koš, notebook, mobil nebo noviny.

Začínáte s malým papírkem na stole, vyhledáváte informace skrze notebook, mobil, noviny a určujete zda jsou informace dobře či ne. Poté kliknete na papíry se zelenou fajfkou a nebo vyhodíte papír do koše nebo do skartovačky. Poté co den dohrajete, dostanete vaše zasloužené peníze a respekt.

Oficiální stránky

levermaninteractive.cz

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry