Vývojářské studio
Impact Games
Vydáno
7. února 2024
Distributor
Impact Games
Země vývoje
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne

Popis hry

Heritage Quest AR nabízí jedinečné dobrodružství v čase, spojující vzrušení z objevování se silou rozšířené reality. Ponořte se do bohaté historie Římské říše v této pohlcující hře založené na příběhu, kde prožijete život Felixe, 12letého chlapce z 2. století, a jeho rodiny v historicky bohaté oblasti Danube Limes. Vaše cesta se odehrává v živě nově vymyšlené vile Rustica poblíž starobylého vojenského tábora Gerulata na území dnešního Slovenska.

CESTA ČASEM
Heritage Quest AR vás zve, abyste prozkoumali každodenní život římských i neřímských občanů očima Felixe a zažili na vlastní kůži radosti, zkoušky a dobrodružství starověku. S každým krokem odhalujte záhady rodiny Vitelli a jejich života podél Dunaje Limes.

ROZŠÍŘENÁ REALITA: HISTORIE VE VAŠICH RUKOU
Prostřednictvím kouzla rozšířené reality (AR) ožívá svět 2. století přímo před vašima očima. Objevte autentická archeologická naleziště a pozůstatky, pečlivě vytvořené, aby nabízely fascinující a vzdělávací zážitek. Heritage Quest AR hladce integruje fikci s realitou a umožňuje vám interagovat s historií způsobem, který je poutavý a poučný.

PRO FAKTIVITY HISTORIE A HLEDAČE DOBRODRUŽSTVÍ
Ať už jste horlivý historik, který touží projít minulostí, nebo milovník dobrodružství, který hledá jedinečnou cestu, Heritage Quest AR slibuje zážitek jako žádný jiný. Ponořte se do srdce starověkých civilizací a nechte se bohatým vyprávěním hry a úžasnými vizuálními prvky AR přenést do jiné éry.

PŘIPOJTE SE K NÁM NA HERITAGE QUEST AR – kde se historie a technologie setkávají, aby vytvořily nezapomenutelná dobrodružství.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.