Vývojářské studio
Jon Aegis
Vydáno
23. července 2021
Distributor
Jon Aegis
Země vývoje
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne
Značka hry
Procesor
i3 (any CPU newer than 2010 will do fine)
Paměť
4 GB RAM
Pevný disk
2 GB volného místa

Popis hry

POV: Jste Hitlerův psycholog v roce 1925. Diagnostikujte jeho komplexy pomocí jungovské i freudovské psychoterapie a pokuste se ho vyléčit. Vyřešte Hitlerovo trauma a předcházejte katastrofě pomocí terapie a psychologie. Uspěte a vyhněte se válce a holocaustu.

Tuto hru vytvořil jeden český vývojář a dva hlasoví herci. Jde o psychologický simulátor odehrávající se v roce 1925, před nástupem Hitlera k moci. Je to hra o vyřešení Hitlerova traumatu a předcházení katastrofě pomocí terapie a psychologie.

Fakta ve hře jsou historicky přesná. Během marketingového období lidé obviňovali vývojáře, že je „nacistický obhájce“. On není. Je Čech a Hitler zavraždil desetitisíce jeho předků. Tato hra je experiment. Používáte metody, které byly tehdy dostupné. Je to konverzační hra a můžete ji dohrát za méně než hodinu. V každém terapeutickém sezení dostanete 3-8 možností, které ovlivňují konec.

Hitler byl taky člověk, stejně jako ty. Pokud se od něj vzdalujete tím, že ho dehumanizujete a nazýváte ho monstrem, působíte psychickou újmu svému Já. Abyste mohli rozvíjet svůj Stín, musíte si uvědomit a přiznat, že za správných životních okolností byste se mohli stát někým jako Hitler. Jste dobrý i zlý. A pokud si nepřipustíme, že by někdo jako Hitler mohl přijít znovu, jsme odsouzeni k opakování historie.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.