Stav hry

Vydánocz

Datum vydání

2015 (7. května)

Distributor

Badland GamesTechland

62
Hodnocení
61—80  Obecně příznivé recenze
Žánr hry

RPGSide Scrolling

Platforma

Linuxmac OSNintendo SwitchNintendo Wii UPlaystation 4PlayStation VitaWindows PCXbox One

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ne


 1 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Dex je kyberpunkové akční RPG od českých autorů s otevřeným světem, jedinečným audiovizuálním zpracováním, zaměřené na průzkum prostřední a nelineární hratelnost. Zvolte si svou vlastní cestu bohatým cyberpunkovým světem v tomto 2D akčním RPG! Bojujte, komunikujte, hackujte, objevujte…

Pod hrozbou smrti objednané z nejvyšších míst tajemnou a mocnou organizací, projdete městem Harbour Prime. Na cestě za porážkou systému navážete nečekaná spojenectví i nová přátelství. Kyberpunkové dobrodružství inspirované Blade Runnerem, nebo Neuromancerem, vám umožní zvolit vlastní herní styl: stát se tichým zabijákem, hackerem, diplomatem, či přímočarým ostrostřelcem. Hra je navržená jako pokračovatel starších 2D plošinových a akčních her v kombinaci s moderními RPG elementy. V Dexu zažijete akční souboje v reálném čase, dospělý příběh i interaktivní dialogy.

Přizpůsobte si schopnosti, výbavu i augmentace postavy. Díky implantátům získáte nadlidské schopnosti a otevřete nové možnosti v otevřeném herním světě. Revoluční mechaniky hackingu vám umožní vnořit se do hlouby kyberprostoru. Bojujte s viry, deaktivujte obrané věže, přetěžujte elektronická zařízení, ukradněte korporátní data a ochromte své protivníky.

Technická konfigurace
Procesor
Intel Pentium/AMD, 2.0 GHz
Paměť
2 GB RAM
Grafická karta
NVIDIA® GeForce® 8800 / ATI™ Radeon™ 2600
Pevný disk
8 GB volného místa
Oficiální stránky

cz.dreadlocks.cz

Sociální sítě

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Logo hry

Dex

Obálky
Ocenění

Česká hra roku 2014

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry