Vývojářské studio
Dreadlocks / Dreadlocks Mobile
Vydáno
7. května 2015
Distributor
Badland Games, Techland
Procesor
Intel Pentium/AMD, 2.0 GHz
Paměť
2 GB RAM
Grafická karta
NVIDIA® GeForce® 8800 / ATI™ Radeon™ 2600
Pevný disk
8 GB volného místa

Popis hry

Dex je kyberpunkové akční RPG od českých autorů s otevřeným světem, jedinečným audiovizuálním zpracováním, zaměřené na průzkum prostřední a nelineární hratelnost. Zvolte si svou vlastní cestu bohatým cyberpunkovým světem v tomto 2D akčním RPG! Bojujte, komunikujte, hackujte, objevujte…

Pod hrozbou smrti objednané z nejvyšších míst tajemnou a mocnou organizací, projdete městem Harbour Prime. Na cestě za porážkou systému navážete nečekaná spojenectví i nová přátelství. Kyberpunkové dobrodružství inspirované Blade Runnerem, nebo Neuromancerem, vám umožní zvolit vlastní herní styl: stát se tichým zabijákem, hackerem, diplomatem, či přímočarým ostrostřelcem. Hra je navržená jako pokračovatel starších 2D plošinových a akčních her v kombinaci s moderními RPG elementy. V Dexu zažijete akční souboje v reálném čase, dospělý příběh i interaktivní dialogy.

Přizpůsobte si schopnosti, výbavu i augmentace postavy. Díky implantátům získáte nadlidské schopnosti a otevřete nové možnosti v otevřeném herním světě. Revoluční mechaniky hackingu vám umožní vnořit se do hlouby kyberprostoru. Bojujte s viry, deaktivujte obrané věže, přetěžujte elektronická zařízení, ukradněte korporátní data a ochromte své protivníky.

Ocenění

Česká hra roku 2014

Krátké zprávy

Česká kyberpunková hra DEX vyjde pro Switch

Hra studia Dreadlocks vyjde ve čtvrtém kvartálu tohoto roku pro Nintendo Switch....

Hra studia Dreadlocks vyjde ve čtvrtém kvartálu tohoto roku pro Nintendo Switch....

Dex
Dreadlocks / Dreadlocks Mobile

Michael Petr – 22/07/2020

Zatím žádné recenze, buď první!

0.0
Počet recenzí (0)

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.