Vývojářské studio
Ingame Studios
Vydáno
28. března 2023
Distributor
505 Games
Země vývoje
Žánr hry
Typ hry
Multiplayer
Ano
PVP
Značka hry
Procesor
Intel Core i7-4790 or AMD Ryzen 5 1600
Paměť
16 GB RAM
Grafická karta
DirectX 12
Pevný disk
90 GB

Popis hry

Rockay City. Vzkvétající metropole se vzrušením bzučícím od písečné zátoky až po tyčící se mrakodrapy. Ale za hranicemi glamouru zuří divoká válka o trávník… Po skonu předchozího zločineckého bosse je tu volné místo pro nového krále Rockay City – ale o trůn nebojujete jen vy. Vyberte si svou posádku na základě jejích dovedností a odborných znalostí a plňte odvážné mise s nadějí, že odejdete s penězi, trávníkem a nakonec i korunou.

Ujistěte se, že jste připojeni
Rockay City nejen vypadá a působí jako z 90. let, ale najdete tam i několik známých tváří. Od charismatického Travise Bakera (Michael Madsen) a jeho týmu plánovačů a manipulátorů (Michael Rooker, Kim Basinger, Danny Glover a Damion Poitier) po šéfy konkurenčních gangů (Danny Trejo a Vanilla Ice) a spravedlivého šerifa Norrise (Chuck Norris) : nejde o to, co znáš, ale koho znáš.

Udržujte své přátele blízko
Krádež všeho od hotovosti a drog až po neocenitelné artefakty je zábavnější s komplici. Naskočte do kooperativního multiplayeru PVE a zažijte vzrušující hity a loupeže až se čtyřmi hráči. Selžete a odejdete s prázdnou, ale uspějete a budete bohatě odměněni.

A vaši nepřátelé blíž
Zahrajte si za Bakera v kampani pro jednoho hráče, který buduje své impérium pomocí strategie, mazanosti a trochy palebné síly k provádění loupeží a zabírání území od konkurenčních gangů. Vyhrát válku o trávník však nebude snadné – mezi Dollar Dragonem, Hielem a Khanem, kteří se snaží získat město pro sebe, a šerifem Norrisem, jehož cílem je zastavit vás všechny, bude tato roguelike kampaň odměňovat a trestat stejnou měrou.

Nejlepší pomstou je obrovský úspěch
Nejsou to jen bezejmenní násilníci – jsou to skuteční lidé se skutečnými velkými problémy. Prozkoumejte, jak Cracker, Jupiter, Wiz a gang skončili v Rockay City, a pomozte jim získat různé práce, aby se dostali zpět na vrchol. Každý příběh se skládá z několika misí, což vám umožní plně zažít jejich život zločinu.

Rozhovory

Krátké zprávy

Nová česká hra Crime Boss: Rockay City od studia Ingame Studios

Gratulujeme celému týmu a Jarkovi Kolářovi!

Gratulujeme celému týmu a Jarkovi Kolářovi!

Crime Boss: Rockay City
Ingame Studios

Miroslav Žák – 09/12/2022

Odkazy (1)

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.