Stav hry

Vydánocz

Datum vydání

2021 (26. srpna)

Vývojář

Ashborne Games

Distributor

THQ Nordic

Žánr hry

AkčníSimulátor

Platforma

Windows PC

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ano - Online hra pro více hráčůPVP


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry

Comanche je moderní vrtulníková střílečka odehrávající se v alternativní budoucnosti. Bojujte v příběhové kampani pro jednoho hráče, osvojte si pilotní dovednosti v misích Conflicts nebo soutěžte s ostatními hráči ve vzrušujících týmových režimech pro více hráčů.

Bojujte v eskalující kampani pro jednoho hráče a ovlivněte konflikt globálních rozměrů ve fiktivní budoucnosti. Po íránsko-americkém incidentu RQ170, při kterém byla v následné kybernetické válce hacknuta a ukořistěna bezpilotní letadla (UAV), americká armáda tajně oživila vývoj vrtulníkového programu RAH-66 pro speciální operace. Cílem bylo vyvinout vysoce manévrovatelný a takticky pokročilý válečný stroj schopný nasadit drony nízkého dosahu operující v rizikových prostředích.

Program byl naprostým úspěchem a zvláštní jednotky Comanche vypadaly na svých misích nezastavitelně. Ale pak, když plány unikly na internet, každá mocnost nebo teroristická skupina chtěla postavit Comanche a upravit si ho pro vlastní účely. Tím začala nová éra vrtulníkové války.

Technická konfigurace
Procesor
Intel Core i5-7200U or AMD equivalent
Paměť
8 GB RAM
Grafická karta
DirectX: Verze 11
Pevný disk
35 GB volného místa
Oficiální stránky

comanchegame.com

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Logo hry

Comanche

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry