Vývojářské studio
Ashborne Games
Vydáno
26. srpna 2021
Distributor
THQ Nordic
Země vývoje
Platforma
Typ hry
Procesor
Intel Core i5-7200U or AMD equivalent
Paměť
8 GB RAM
Grafická karta
DirectX: Verze 11
Pevný disk
35 GB volného místa

Popis hry

Comanche je moderní vrtulníková střílečka odehrávající se v alternativní budoucnosti. Bojujte v příběhové kampani pro jednoho hráče, osvojte si pilotní dovednosti v misích Conflicts nebo soutěžte s ostatními hráči ve vzrušujících týmových režimech pro více hráčů.

Bojujte v eskalující kampani pro jednoho hráče a ovlivněte konflikt globálních rozměrů ve fiktivní budoucnosti. Po íránsko-americkém incidentu RQ170, při kterém byla v následné kybernetické válce hacknuta a ukořistěna bezpilotní letadla (UAV), americká armáda tajně oživila vývoj vrtulníkového programu RAH-66 pro speciální operace. Cílem bylo vyvinout vysoce manévrovatelný a takticky pokročilý válečný stroj schopný nasadit drony nízkého dosahu operující v rizikových prostředích.

Program byl naprostým úspěchem a zvláštní jednotky Comanche vypadaly na svých misích nezastavitelně. Ale pak, když plány unikly na internet, každá mocnost nebo teroristická skupina chtěla postavit Comanche a upravit si ho pro vlastní účely. Tím začala nová éra vrtulníkové války.

Rozhovory

Krátké zprávy

Dnes vyšla hra Comanche

Dnes vyšla hra Comanche na které mimo jiné pracovalo české studio Ashborne...

Dnes vyšla hra Comanche na které mimo jiné pracovalo české studio Ashborne...

Comanche
Ashborne Games

Miroslav Žák – 26/08/2021

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.