Stav hry

Vydánocz

Datum vydání

2020 (2. března)

Vývojář

Manfromstars

Distributor

Manfromstars

Chronostation

Chronostation

Žánr hry

Strategie

Platforma

Windows PC

Typ hry

Plná hra

Multiplayer

Ne


 0 se líbí


Sbírky

Pro přidávaní do sbírek se prosím přihlašte.

Popis hry
Sci-fi Tower Defense real-time strategie s příjemnou adaptivní hudbou. Vžijte se do role velitele vesmírné stanice, která se dostala do časové anomálie.
Jste velitelem vesmírné základny, která při běžné průzkumné misi a těžbě asteroidů kdesi hluboko ve vesmíru objevila v jednom z asteroidů, zalité části neznámé mimozemské lodi. Bůh ví jak dlouho staré. Po extrakci částí lodi na palubu stanice a jejich prozkoumávání došlo k neočekávané situaci a vy jste se dostal neznámo kam a do neznámého času. Nyní se snažíte zorientovat kde se nacházíte a najít způsob jak se vrátit domů. Naštěstí jsou asteroidy ve vašem okolí bohaté na krystaly obsahující chronitonové částice, které jsou vaším klíčovým prvkem pro možný návrat. Ale záhy zjistíte, že zde nejste sami, a vaše základna čelí útoku lodí neznámé mimozemské rasy, se kterou se vám nepovedlo navázat komunikaci. A tak vám nezbývá, než se bránit, a přitom najít řešení pro vaši současnou situaci. Doufáte, že když natěžíte dostatek surovin, budete moci provést nějaký výzkum, zničit nepřátele a nakonec se vrátit zpět domů.
Technická konfigurace
Procesor
CPU 2.5GHz nebo lepší
Paměť
4 GB RAM
Grafická karta
DirectX: Verze 11
Pevný disk
600 MB volného místa
Sociální sítě

Pomozte nám s obsahem

Víte věci, co my ne? Chcete doplnit obsah ve hře? Budeme rádi když nám pomůžete.

Doplnit informace

Komentáře (0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat

Podobné hry