Vydáno

V archivu Visiongame

Vydáno

V archivu Visiongame

Chameleon

Vývojářské studio
Silver Wish Games, Illusion Softworks
Vydáno
2005
Distributor
CENEGA
Země vývoje
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne
Značka hry
Engine
Procesor
Intel Pentium® or AMD® Athlon - 1GHz
Paměť
512 MB RAM
Grafická karta
256 MB Video Memory
Pevný disk
2,1 GB volného místa

Popis hry

Chameleon je hra viděná v third-person perspektivě, s možností přepnout se do first-person pohledu. Z Mafie si vypůjčila silný příběh (+ i upravený LS3D engine), z Hitmana zase stealth prvky, hratelnost a námět (práce pro teroristu). Ve hře vás dále čeká např. nahrávání tajných rozhovorů mikrofonem na dálku, sledování kamerou či otevírání dveří paklíčem.

Příběh:

Před dvaceti lety to bylo idylické podzimní odpoledne, horké, jak to už ve Střední Americe bývá. Byl ještě dítě a nevěděl, co se děje – jenom to, že jsou v Nikara- gue, protože tam jeho otec dělá něco pro vládu a pořád pracuje. Měli jet na vel- vyslanectví, vyzvednout jenom nějaké věci a pak už přijde víkend a možná konečně uvidí tátu na déle než půl hodiny, půjdou hrát baseball a budou rodina.

Jenže práskly dva výstřely a musel sledovat, jak jeho rodiče padají k zemi s krvavou ránou na čele…

Strýček Sam se o něj ale postaral. Dostal od něj nejlepší vzdělání a hned po univerzitě začal pracovat v CIA. Nikdy však nezapomněl na tvář toho střelce, na jeho vítězný úšklebek, když rodiče padali mrtví k zemi. Nikdy nemohl tu událost vymazat z paměti. Vždy se snažil zjistit, kdo za vraždou stojí, kdo ji nařídil a proč. Archivy CIA nabízely hodně materiálu k prostudování, včetně složek, které prokázaly, že se agentura nesnažila vraždu jeho rodičů objasnit. Hádky s nadřízenými a neustálá snaha získat informace o roky staré záležitosti mu moc přátel nenadělaly. Platil za podivína. Jednou to také přehnal… a strýč- ku Samovi došla trpělivost.

Poprvé je tak volný jako pták. Nikomu nic nedluží. Je čas na to, aby vyřešil svou minulost jednou provždy.

Dokáže splynout s davem. Dokáže získat od místních obyvatel vybavení, zbra- ně a informace. Dokáže splnit úkol, aniž by se prozradil. Je Chameleon. Ale už nepracuje pro strýčka Sama. Pracuje pro svou rodinu.

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.

Podobné hry