Vydáno

V archivu Visiongame

Vydáno

V archivu Visiongame

Chameleon

Vývojářské studio
Silver Wish Games, Illusion Softworks
Vydáno
2005
Distributor
CENEGA
Země vývoje
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne
Značka hry
Engine
Procesor
Intel Pentium® or AMD® Athlon - 1GHz
Paměť
512 MB RAM
Grafická karta
256 MB Video Memory
Pevný disk
2,1 GB volného místa

Popis hry

Chameleon je hra viděná v third-person perspektivě, s možností přepnout se do first-person pohledu. Z Mafie si vypůjčila silný příběh (+ i upravený LS3D engine), z Hitmana zase stealth prvky, hratelnost a námět (práce pro teroristu). Ve hře vás dále čeká např. nahrávání tajných rozhovorů mikrofonem na dálku, sledování kamerou či otevírání dveří paklíčem.

Příběh:

Před dvaceti lety to bylo idylické podzimní odpoledne, horké, jak to už ve Střední Americe bývá. Byl ještě dítě a nevěděl, co se děje – jenom to, že jsou v Nikara- gue, protože tam jeho otec dělá něco pro vládu a pořád pracuje. Měli jet na vel- vyslanectví, vyzvednout jenom nějaké věci a pak už přijde víkend a možná konečně uvidí tátu na déle než půl hodiny, půjdou hrát baseball a budou rodina.

Jenže práskly dva výstřely a musel sledovat, jak jeho rodiče padají k zemi s krvavou ránou na čele…

Strýček Sam se o něj ale postaral. Dostal od něj nejlepší vzdělání a hned po univerzitě začal pracovat v CIA. Nikdy však nezapomněl na tvář toho střelce, na jeho vítězný úšklebek, když rodiče padali mrtví k zemi. Nikdy nemohl tu událost vymazat z paměti. Vždy se snažil zjistit, kdo za vraždou stojí, kdo ji nařídil a proč. Archivy CIA nabízely hodně materiálu k prostudování, včetně složek, které prokázaly, že se agentura nesnažila vraždu jeho rodičů objasnit. Hádky s nadřízenými a neustálá snaha získat informace o roky staré záležitosti mu moc přátel nenadělaly. Platil za podivína. Jednou to také přehnal… a strýč- ku Samovi došla trpělivost.

Poprvé je tak volný jako pták. Nikomu nic nedluží. Je čas na to, aby vyřešil svou minulost jednou provždy.

Dokáže splynout s davem. Dokáže získat od místních obyvatel vybavení, zbraně a informace. Dokáže splnit úkol, aniž by se prozradil. Je Chameleon. Ale už nepracuje pro strýčka Sama. Pracuje pro svou rodinu.

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.