Vydáno

V archivu Visiongame

Vydáno

V archivu Visiongame

Button Legacy: Rise of GenZ Defenders

Vývojářské studio
Game Jam Kosice 2023
Vydáno
16. dubna 2023
Distributor
Game Jam Kosice 2023
Země vývoje
Žánr hry
Platforma
Typ hry
Multiplayer
Ne

Popis hry

Ve vzdáleném království existoval mocný artefakt známý jako Posvátné tlačítko. Tento knoflík byl zdrojem veškerého života v království a jeho síla byla uctívána všemi, kdo tam žili.

Ale mír a mír království byly rozbity, když se objevila temná síla, která měla v úmyslu ukrást posvátný knoflík a použít jeho sílu ke zlu. Lidé byli bezmocní a zdálo se, že je vše ztraceno.

Ale v jejich hodině nouze se objevil hrdina. Jmenoval se (vložte jméno hrdiny) a byl poslední linií obrany proti silám temnoty. Stál sám a do posledního dechu bránil posvátné tlačítko proti vlnám nepřátel.

S každým dalším okamžikem byla bitva intenzivnější a šance se zdály nepřekonatelné. Ale (hrdinovo jméno) odmítl ustoupit a čerpal sílu z vědomí, že na jeho bedrech spočívá osud království.

Jak bojoval dál, lid království se shromáždil na jeho stranu, inspirován jeho statečností a odhodláním. Společně se postavili proti silám temnoty, sjednoceni ve snaze ochránit posvátné tlačítko a zachovat způsob života království.

Nakonec (jméno hrdiny) vyšlo jako vítězné, když porazilo temnou sílu a zachránilo posvátné tlačítko. Jeho vítězství však stálo velkou cenu a on věděl, že nemůže bojovat věčně.

A tak předal odkaz obránců GenZ nové generaci, učil je způsobům válečníka a důležitosti obrany posvátného tlačítka. Dokud budou hrdinové ochotní bojovat, dědictví GenZ Defenders přetrvá ve hře „Button Legacy: Rise of GenZ Defenders“.

Ke stažení

Zatím žádné recenze, buď první!

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.