Vývojářské studio
RZE STUDIO
Předpokládané vydání
TBA
Distributor
RZE
Země vývoje
Žánr hry
Typ hry
Multiplayer
Ne
Procesor
2.5 GHz Dual Core
Paměť
4 GB RAM
Grafická karta
Intel HD 4400
Pevný disk
500 MB volného místa
Jazyk titulků
Jazyk dabingu
Jazyk rozhraní

Popis hry

Experimentální horrorový survival s prvky sci-fi a RPG. Příběh mezi životem a smrtí ve stylizovaném herním origami světě.

Název „Bukkaku“ – má mnoho významů. Když se nad tím hlouběji zamyslíte, tak to dává smysl. Pokud se divíte, proč to zní podobně jako bukkake, je to proto, že pochází ze stejného kořene slova (bukkake 打っ掛け). První kanji (打) znamená “úder” nebo “náhlý”. Hlavně to dost souvisí s tím “roztříštěním na kousky” z něhož vychází graficky styl a měl by být jednoznačně vidět. A v neposlední řadě je to japonský výraz pro Buddhistický chrám.

Je to spíše experimentální žánr s prvky převážně horroru. Trochu survival s náznaky sci-fi a RPG. Stále se snažím hru vytvářet trochu odlišně a s jiným přístupem. Můžu prozradit, že to nebude klasická procházka po mapě s plno úkoly. Nečekejte ani vysvětlení příběhu nebo herních mechanismů, prostě budete hození přímo do světa a budete muset sami bez nápovědy hrát za postavu. Stále je to hra, takže tu je důraz na to, aby vaše postava ve světě temnoty a světla našla klid. Postava hráče nemá ani životy ani není mrtvá, je jen na rozcestí a prozkoumává hlubokou temnotu a oslňující světlo, které nemusí být vždy zlo a dobro. Spíš naopak. Grafický styl je hodně o kontrastu. Roztomile vypadající prvky se zároveň temnou až děsivou atmosférou.

Krátké zprávy

Harakiry je nově BUKKAKU

RZE Studio o sobě dává vědět. Hra, kterou Lukáš Řezníček donedávna vyvíjel...

RZE Studio o sobě dává vědět. Hra, kterou Lukáš Řezníček donedávna vyvíjel...

Bukkaku
Harakiry
RZE STUDIO

Michael Petr – 07/04/2020

Zatím žádné recenze, buď první!

0.0
Počet recenzí (0)

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.