Článek

GDS Indie Game Expo Awards bude vyhlášena v pátek 23. září

GDS Indie Game Expo Awards bude vyhlášena v pátek 23. září od 20:00 hodin. V letošním ročníku bylo přihlášeno třicet Indie týmů a soutěží se v šesti kategoriích ve spolupráci s naším herním archivem VISIONGAME. Poslední cena Indie Community Vote bude vybrána návštěvníky Game Developers Session 2022.

GDS Indie Game Expo Awards bude vyhlášena v pátek 23. září

Tento ročník předávání cen GDS Indie Game Expo Awards 2022 byl vytvořen ve spolupráci s naším herním archivem VISIONGAME, který zajištuje provoz a výběr výherců. Dále se podílí na vyhlašování a cenách pro vývojáře.

Můžete se těšit na speciální cenu pro vítěze. Jedná se o certifikát ke dni otevřených dveřích v herní společnosti WARGAMING. Vítězové s tímto certifikátem navštíví pražskou pobočku studia, kde jim bude představeno firemní zázemí a technologická řešení. Jedná se o výjimečnou příležitost! Dále vítězové dostanou limitovanou nášivku VISIONGAME GDS 2022, která nebude samostatně prodejná a získá ji jen omezený okruh vývojářů. Stejně jako Apollo 11, tak i ty letos můžeš získat nášivku, která se zapíše do dějin!

Po celou dobu konference budete moci zjistit vítěze a podívat se na vybraný projekt pomocí QR kódu na bannerech v sále. A těšíme se na vás!

Na nominované herní projekty se brzy můžete podívat zde…

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře(0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat