Článek

Do DayZ míří update 1.11, který značně posílí stabilitu a plynulost hry.

Vývojáři z největšího českého herní studia Bohemia Interactive oznamují vydání aktualizace 1.11 pro kultovní multiplayerovou survival akci DayZ pro PlayStation, Xbox a PC. Nový update přinese stabilnější a plynulejší chod a výrazně tak zlepší celkový herní zážitek. Vylepšení se dočká např. chování NPCs, interakce s vozidly, rybolov, zemědělství, detekce poškození a další. Nechybí ani nová „hračka“ v podobě pušky SVAL.

 

Update DayZ 1.11 si pro bezproblémovou implementaci vyžádá kompletní „wipe“ hráčských postav a serverů. Vývojářům to rovněž poskytne čistý základ pro monitorování změn v souvislosti s předchozími updaty zaměřenými na herní ekonomiku.

Update 1.11 ale není jen o opravách. Do hry přibude také obsah v podobě nové pušky SVAL. Ta se bude v Chernarusi a Livonii objevovat kolem havarovaných vrtulníků a do hry k ní přibude také nový typ zásobníků pro náboje 9×39. Je mohou hráči využít také pro oblíbenou odstřelovačku VSS.

Ve hře se rovněž objeví nové vlajky vzešlé z vítězných návrhů hráčů, kteří se zúčastnili Base Building soutěže na konci minulého roku.

Nejdůležitější změny v DayZ 1.11 přehledně:

Opraveno chování NPCs, zejména kolizní model infikovaných.
Interakce s vozidly je nyní realističtější – byly odstraněny glitche během nastupování a vystupování z vozů.
Plynulejší animace během rybolovu na moři.
Významná vylepšení v zemědělství.
Vylepšený systém poškození a jeho detekce.
Lepší podpora scriptů, díky které může na serverech současně běžet daleko více modů.
Nová puška SVAL a dvacetiranné zásobníky pro náboje ráže 9×39.
A mnoho dalšího.

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře(0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat