Bohemia Interactive vydává nové DLC pro Arma 3 „Art of War“ – výtěžek poputuje do Červeného kříže

Miroslav Žák – 23/02/2021

Vývojáři z největšího českého herního studia Bohemia Interactive oznamují vydání nového rozšíření pro jejich vojenskou simulaci Arma 3. 100 % výnosů z prodeje nového DLC s názvem Art of War poputuje na charitativní účely, konkrétně na konto Mezinárodního výboru Červeného kříže (ICRC), který pomáhá obětem ozbrojených konfliktů po celém světě.

Mezi hlavní novinky DLC Art of War patří virtuální umělecká výstava (Showcase Art of War). Její návštěvníci si mohou prohlédnout nejzajímavější díla, která vzešla z nedávné komunitní soutěže. Ve virtuální galerii nechybí ani výběr těch nejpovedenějších screenshotů od talentovaných herních fotografů. Nové rozšíření do hry přidává také singleplayerovou misi (Showcase Cultural Property), ve které mají hráči za úkol zachránit cenné umělecké artefakty, ukradené během zuřícího válečného konfliktu. DLC do základní hry přidává i nové kusy oblečení, výbavy a objekty inspirované světem umění, stejně jako sérii unikátních Steam achievementů.

V rámci dlouhodobé spolupráce mezi studiem Bohemia Interactive a Mezinárodním výborem Červeného kříže vznikla v minulosti charitativní DLC Arma Laws of War nebo Make Arma Not War, díky kterým se na dobrou věc podařilo doposud vybrat již 176 667 USD.

Cena a dostupnost
Rozšíření Arma 3 Art of War Charity Pack je nyní dostupné na platformě Steam za základní cenu 1.99 EUR. Hráči, kteří chtějí na dobrou věc přispět ještě významněji, mohou DLC zakoupit za volitelnou cenu 4.99 respektive 9.99 EUR (všechny 3 verze nabízí stejný obsah). Po ukončení sbírky (později v roce 2021) bude rozšíření Art of War k dispozici všem vlastníkům základní hry Arma 3 zdarma.

Vojenská simulace Arma 3, vydaná v roce 2013, zůstává nadále populární mezi příznivci po celém světě. V hodnocení hráčů na platformě Steam má Arma 3 na kontě 90 % pozitivních hodnocení (z více než 130 000 uživatelských recenzí), 80 000 jednotlivých položek vytvořených hráči na Steam Workshop, přes 100 000 registrovaných komunitních skupin a průměrnou herní dobu na jednoho hráče přes 150 hodin. Každý měsíc si Arma 3 zahraje přes půl milionu hráčů.

Hlavní novinky v DLC Arma 3 Art of War přehledně. Rozšíření Art of War přinese nejen placený obsah. Některá vylepšení přibudou do základní hry časem zdarma.

Prémiový obsah pro majitele DLC Art of War
• Nová singleplayerová mise „kulturní dědictví“.
• Společenský oblek v různých barevných kombinacích.
• Přehlídková uniforma a čapka.
• Civilní batoh.

Obsah zdarma pro všechny majitele Arma 3
• Virtuální galerie Art of War.
• Trička s uměleckými motivy.
• Předměty z prostředí uměleckých galerií.
• Rakve, vzpomínkové fotografie, složené vlajky a další předměty k uctění památky padlých.

Miroslav Žák

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.