Článek

Ashborne Games o sobě dávají vědět

V loňském roce společnost THQ Nordic založila v Brně studio Ashborne Games. (Podobně vzniklo i Slovenské studio Nine Rocks Games.) THQ Nordic už v minulosti získali studio Warhorse Studios a mají tak velká studia v Praze, Brně i Bratislavě.

Ashborne nasbíralo spoustu zkušených vývojářů, mezi kterými jsou veteráni z Illusion Softworks, Vatra Games, Madfinger Games, Altar, Bohemia Interactive a mnoho dalších. Lidé pracující v Ashborne se tak podíleli na hrách jako: Arma, Mafia, Silent Hill: Downpour, Shadowgun: Legends, Vigor, Dex, Dark Train, Fish Fillets, nebo trilogii UFO.

Už od začátku se říkalo, že by studio mělo pracovat na strategické hře. Nyní to trochu upřesnili a uvádějí, že jejich titul by měl být mixem strategie a RPG. Zároveň píšou, že by mělo jít o hru, která bude podporovaná i po vydání, což trochu naznačuje nějaký příklon k sociálním prvkům a potenciálnímu zaměření se na hru více hráčů.

Ashborne Games

Každopádně tato zatím neoznámená hra je momentálně stále ve fázi tvorby konceptu a velká část studia tak momentálně pomáhá na hře Comanche, Kterou tvoří studio NUKKLEAR Digital Minds což je další studio spadající pod THQ.

Ashborne také stále hledají nové lidi do týmu. Aktuální nabídku pracovních pozic najdete zde.

Ashborne Games

Otec dvou dětí přes den a hráč přes noc.

Komentáře(0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat