Zoemi Games oznamuje stylizovanou 3D adventuru Subsequence

Michael Petr – 18/04/2022

Studio Zoemi Games dnes oficiálně oznámilo svou dlouho připravovanou adventuru Subsequence. Její autor Jakub Pilař ji sám popisuje jako kombinaci Syberie a Half Life.

Studio Zoemi Games dnes oficiálně oznámilo svou dlouho připravovanou adventuru Subsequence. Její autor Jakub Pilař ji sám popisuje jako kombinaci Syberie a Half Life.

 

Subsequence je lineární single player 3D příběhová adventura odehrávající se v podzemním výzkumném středisku, hořící výtahové šachtě, zatopeném zásobovacím tunelu, na toaletě, nebo ve vesmíru. A právě v podzemních laboratořích shodou nešťastných náhod uvízne hlavní hrdinka Vicky. Věci se ošklivě semelou a Vicky bude bojovat o holý život. Její cesta za záchranou bude lemována překonáváním překážek, řešením logických hádanek, průzkumem prostředí, nebo sbíráním a používáním předmětů, což jsou hlavní mechaniky hry. Hráči zažijí chvíle napětí, ale zároveň vše bude okořeněno opatrně dávkovaným humorem.

Na prvním místě je a vždy bude zábava!

Koktejl těchto mechanik, humoru, zábavy a kyseliny z Patra -17 budou moci hráči ochutnat na konci roku 2022 na PC v podobě premium hry distribuované přes platformu Steam.

Klíčové vlastnosti

  • Prozkoumejte pestrobarevný svět podzemního výzkumného střediska od laboratoří po hořící výtahovou šachtu, prostorný a prakticky zařízený interiér vesmírné lodi, nebo domov Vicky, kde si roztomilé zvířátko značkuje své teritorium
  • Řešte logické hádanky a nechoďte skrz laserový paprsek, rozpůlilo by vás to
  • Hledejte a používejte předměty, protože mohou být nalezeny a použity
  • Prožijte hluboké Konverzace bez možnosti ovlivnit průběh konverzace
  • Objevte skryté Sběratelské předměty k odemčení…
  • Jednoduše ovládejte celou hru pouze za pomoci kláves WASDE nebo gamepadu
  • Užijte si opatrně dávkovaný humor

WEB: http://www.subsequencegame.com
STEAM PAGE: https://store.steampowered.com/app/1936530

Michael Petr

Otec dvou dětí přes den a hráč přes noc.

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.