Článek

Zachraňte Game Access 2020

Game Access asi největší podobná akce u nás.

Letos bychom měli již po páté prožít dva skvělým programem naplněné dny, užít si hned tři skvělé párty a poslechnout si naživo herní hudbu. Tu například na loňském ročníku obstarala skupina Percival, která tvořila hudbu pro hru Zaklínač 3: Divoký hon. Nezapomenutelný pak byl koncert originální hudby z her Mafia a Mafia 2 v podání Filharmonie Brno.

Kromě mnoha přednášek od tvůrců i tak legendárních jako například Richard „Levelord“ Gray se opět představí spousta indie týmů v rámci Indie Showcase. Opět na Brněnském výstavišti, ale letos ve větší hale.

Nicméně díky současné situaci kolem pandemie Covid-19, museli tvůrci narychlo celý festival přesunout o několik měsíců až na podzim. Tím samozřejmě vzniklo mnoho nečekaných nákladů a aby je organizátoři zvládli pokrýt, tak nyní prosí o pomoc.

Nechtějí to ale jen tak za nic. Za svůj příspěvek získáte jedinečný merch od videoherních veteránů jako Jakub Špiřík z Bohemia Interactive, Marek Madej z CD Projekt Red a Cristian Chihaia z Ubisoft.

Možnosti jak festival podpořit a obsahy jednotlivých balíčků najdete zde.

Otec dvou dětí přes den a hráč přes noc.

Komentáře(0)

Nejsou k dispozici žádné komentáře.

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat