Článek

Zachraňte Game Access 2020

Game Access asi největší podobná akce u nás.

UPDATE (4.9.2020):

Pátý ročník herní konference Game Access se oficiálně přesouvá na květen 2021. Důvodem je stále probíhající pandemie a z toho vyplývající nejistota v jakém rozsahu a s jakými hosty by nakonec konference byla reálná ještě letos. Nezbývá než doufat, že příští rok bude pro podobné akce přívětivější. Kompletní vyjádření organizátorů najdete zde.

UPDATE (8.9.2020)

Nový termín byl stanoven na 28-29 května 2021.

Game Access

Původní článek (9.4.2020):

Letos bychom měli již po páté prožít dva skvělým programem naplněné dny, užít si hned tři skvělé párty a poslechnout si naživo herní hudbu. Tu například na loňském ročníku obstarala skupina Percival, která tvořila hudbu pro hru Zaklínač 3: Divoký hon. Nezapomenutelný pak byl koncert originální hudby z her Mafia a Mafia 2 v podání Filharmonie Brno.

Kromě mnoha přednášek od tvůrců i tak legendárních jako například Richard „Levelord“ Gray se opět představí spousta indie týmů v rámci Indie Showcase. Opět na Brněnském výstavišti, ale letos ve větší hale.

Nicméně díky současné situaci kolem pandemie Covid-19, museli tvůrci narychlo celý festival přesunout o několik měsíců až na podzim. Tím samozřejmě vzniklo mnoho nečekaných nákladů a aby je organizátoři zvládli pokrýt, tak nyní prosí o pomoc.

Nechtějí to ale jen tak za nic. Za svůj příspěvek získáte jedinečný merch od videoherních veteránů jako Jakub Špiřík z Bohemia Interactive, Marek Madej z CD Projekt Red a Cristian Chihaia z Ubisoft.

Možnosti jak festival podpořit a obsahy jednotlivých balíčků najdete zde.

Otec dvou dětí přes den a hráč přes noc.

Komentáře(2)

  1. Zachránit potřebuje něco jiného! Minulý týden přestal fungovat server freehry.cz, kde jsou desítky jinde nepublikovaných českých her. Urychleně kontaktujte redakci doupe.cz, ať web buď znovu zpřístupní, nebo alespoň uchovají data. Pod jménem Visiongame má žádost větší šanci na úspěch, než kdybych jim napsal sám.

  2. Zkusíme zjistit co se děje.

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat