Článek

Vychází plná verze Hobo: Tough Life

Zítra, tedy 13.4.2021 bude den kdy se po zhruba 3 letech a 9 měsících v early access přehoupne hra Hobo: Tough Life do plné verze 1.0.

Plná verze přinese především vylepšení na poli optimalizací a výkonu celé hry, který by se měl podle slov autorů hodně zlepšit. Nová verze hry bude živější, ve městě bude více obchůdků a přinese kompletně nové nazvučení celé hry, včetně nové hudby. Kromě toho samozřejmě opraví i řadu bugů z aktuální verze.

Po vydání hry budou autoři nadále podporovat PC verzi, ale chtějí také připravovat porty na konzole (Xbox, PlayStation, Switch) Zároveň, chtějí rozjet práce na konceptech a designech nového projektu, kde chtějí využit bohaté zkušenosti z vývoje hry Hobo: Tough Life.

Studio Perun Creative dnes tvoří cca 10 lidí, pokud se započítají i externí pracovníci.

Hra vyjde v češtině, ruštině, němčině, polštině a čínštině. Kromě Steam digitální verze je možné objednat si také sběratelskou edici, kterou pořídíte například na XZONE.cz Ta je naprosto luxusní a obsahuje například placatku, nebo zmijovku.

Hobo: Tough Life

SBĚRATELSKÁ EDICE OBSAHUJE
– speciální krabicovou verzi se Steam klíčem s českými titulky a zvuky
– Soundtrack na CD
– papírovou mapu
– DLC Soundtrack & Wallpapers
– zmijovku české výroby
– gravírovanou placatku

S kluky z Perun Creative máme u nás krátký rozhovor z GDS 2019. Přečíst si také můžete: 5 otázek pro studio Perun Creative

 

 

Otec dvou dětí přes den a hráč přes noc.

Komentáře(0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat