Článek

Voodoo Nights

Určitě nemusím nikomu představovat české studio Mindware, které vede Karel Papík. Nedávno dokončili akční hru odehrávající se za studené války v Sovětském svazu.

Nyní ovšem pracují na novém titulu, jenž nese zajímavý název Voodoo Nights. Tato česká third-person akce byla představena světu na E3 2005. Voodoo Nights je vyvíjena pro PC a Xbox 360.

Hra si vzala inspiraci ve filmech jako Smrtonosná zbraň, Mizerové či Starsky a Hutch. Středobodem hry jsou dva blázniví a nerozluční hrdinové Jack a Samuel. Jako policisté se snaží dostat na kobylku zákeřnému gangu z New Orleans, který používá nejen zbraně, ale i voodoo magii. Budete hrát za obě postavy, ale ovládat můžete vždy jen jednu. Ovšem druhá postava se bude řídit vámi přikázanými povely jako střílení, běhání a podobně.

Mezi oběma hlavními charaktery můžete přepínat, čímž ovlivníte jejich souhru. Hra bude obsahovat DeadTime (tj. bullet-time), který určitě všichni znáte z nejrůznějších her poslední doby. Hra se má pyšnit i zajímavým multiplayerem. Voodoo Nights poběží na rozšířeném enginu MENG. Ten byl použit i u Cold war. Můžete se tedy těšit na spousty magie a hlavně voodoo panenku.

České a slovenské hry sbírám od roku 2001. Více než o samotné hraní se zajímám o vývoj a archivaci. Mojí hlavní zbraní je motivace.

Komentáře(0)

Nemáte účet?

Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete tuto hru nejen ohodnotit, ale také k ní napsat komentář, diskutovat o ní, nebo ji zařadit do některého ze seznamů.

Přihlásit/Registrovat