Neaktivní
Česko
Neaktivní
Česko

GAMEHIGHED Jam 2021

Typ studia
Game Jam
Působení studia
2021 > 2021

Popis studia

GAMEHIGHED Jam 2021 je 48h hackathon ve tvorbě her. Kdokoli se může přihlásit a soutěžit o čest a zábavu. Herní jamy jsou zde proto, aby spojily lidi s různými dovednostmi, kteří mají zájem o vývoj her; příležitost poznat nové přátele, získat nové dovednosti, vyzkoušet nové nápady, být kreativní. Ať už jste začátečník nebo ostřílený herní vývojář, GAMEHIGHED Jam 2021 je pro vás. Tentokrát jedeme plně virtuální.

Gamedev.Cuni.Cz a Czech Game Developers Association jsou poctěni, že mohou spojit síly s našimi partnery ze sítě GAMEHIGHED – Bahçeşehir University, Kazimierz Wielki University a University of Jyväskylä, abychom vytvořili náš vlastní mezinárodní GAMEHIGHED Jam 2021!

Co to znamená, ptáš se? Všechny naše herní jam stránky plně integrujeme do jednoho virtuálního prostoru. Budete schopni komunikovat, vytvářet týmy a vyměňovat si nápady na mezinárodní úrovni. Budeme mít společnou platformu Discord, abychom zůstali v kontaktu a sdíleli naše zkušenosti, jeden velkolepý zahajovací ceremoniál, hlavní řečníci a dokonce i nějaké ceny! Mezinárodní porota z akademické a průmyslové sféry nakonec vybere NEJLEPŠÍ HRU GAMEHIGHED Jamu 2021. A samozřejmě můžete také vyhrát PEOPLE’S AWARD of GAMEHIGHED Jam 2021 lidovým hlasováním!

Adresa

GAMEHIGHED Jam 2021

Kontakty

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.