Neaktivní
Česko
Neaktivní
Česko

GAMEDEV CUNI JAM 2022

Typ studia
Game Jam
Působení studia
2022 > 2022
Místo působiště
Praha 1

Popis studia

GAMEDEV CUNI JAM 2022 na Malé Straně je tradiční 48h hackathon v tvorbě her, který pořádá Gamedev na Karlově univerzitě. Kdokoli se může přihlásit a soutěžit o čest a zábavu. Herní jamy jsou zde proto, aby spojily lidi s různými dovednostmi, kteří mají zájem o vývoj her; příležitost poznat nové přátele, získat nové dovednosti, vyzkoušet nové nápady a být kreativní. Ať už jste začátečník nebo ostřílený herní vývojář, GAMEDEV CUNI JAM 2022 je pro vás. Tentokrát se konečně vydáme opět na fyzické místo v historické budově MFF na Malé Straně.

Organizování herního jamu bereme vážně, tak aby se začátečníci ve vývoji her cítili vítáni. Naše herní jamy jsou otevřené každému, kdo je ochoten vytvořit videohru. Jsme rádi, že na našich stránkách panuje přátelská atmosféra a všichni účastníci sdílejí své zkušenosti a pomáhají si při rozvoji hry. Kromě toho budou na místě k dispozici lektoři vývoje her, kteří vám pomohou vyřešit vaše problémy během vašeho vývoje.

Na konci jamu budou moci všichni účastníci hlasovat pro svou oblíbenou hru z jamu, který obdrží PEOPLE’S AWARD GAMEDEV CUNI JAM 2022!

Adresa

GAMEDEV CUNI JAM 2022

Malostranské nám. 2/25, 118 00, Praha 1

Kontakty

Komentáře

Sdělte nám svůj názor

Zatím žádný komentář.